У ВИКОНКОМІ НОВОМОСКОВСЬКА НАРЕШТІ ПОМІТИЛИ, ЩО ПЕРШИМ ЗАМОМ МЕРА ПРАЦЮЄ КОРУПЦІОНЕР

Проект рішення міської ради про звільнення Юрія Карачевцева з посади першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста опубліковане на офіційному сайті Новомосковської міської ради. 
           Як ми вже повідомляли, у січні та лютому 2018 року Новомосковський міськрайонний суд двічі визнав Юрія Карачевцева винним у скоєнні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією. Нагадаємо, він як депутат прийняв рішення на користь своєї доньки.
Якою була реакція на рішення суду виконуючого обов’язки міського голови і нардепа Нестеренка? Нульовою: Карачевцева досі не чіпали, тим самим перетворивши розхожий вислів городян: «В новомосковській владі засіли корупціонери» – з оціночного судження на фактичне.
І тільки після наполягання прокуратури (як спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції) у владних коридорах нарешті заворушилися.

    

           Бо діватися нікуди – за законом повинні винести це питання на голосування депутатів.
Хоча ніхто не гарантує, що вони проголосують за звільнення. Бо це вже як Великий Сценарист розпорядиться…
З одного боку, перебування Карачевцева у владі – удар по іміджу міської влади, яка нахабно ігнорує боротьбу з корупцією. А перед виборами це не додає привабливості головній політсилі, яка очолює владу міста – Опозиційному блоку.
З іншого боку, конфлікт з Партією Зелених, який виник на фоні скандалу з водою, може спричинити певні проблеми під час голосування на сесіях і послабити так звану депутатську більшість. Адже Карачевцев – якраз депутат від «зелених». Як тоді забезпечити беззаперечне прийняття рішень на хлібозаводі?
Весь парадокс у тому, що навіть у разі, коли депутати не проголосують за подання прокуратури, жодної відповідальності за це не понесуть. Такі у нас закони…
«Звільнити не можна залишити» – де саме «смотрящий» поставить кому у цій фразі, стане відомо вже найближчим часом. Судячи з усього, поставить кому перед останнім словом. 
І наостанок. Бачачи, як міська влада погрузла в корупції, іноді жалкуєш, що живеш не в якійсь іншій країні. Ось, наприклад, у Китаї чи Таїланді за корупційні діяння передбачена смертна кара. А місяць тому у Гватемалі мера міста Консепсьон за корупцію місцеві жителі облили бензином і спалили…

Ми, звичайно ж, намагаємося показати світові, що Україна – більш цивілізована держава. Та й бензин в Україні надто дорогий…

 

 

 

 

Вадим Червоноштан