У Новомосковську ремонтуватиме вулицю, буде фірма помічника нардепа від БПП Вадима Нестеренка

Вулицю Кущівську за понад 3 мільйона ремонтуватиме фірма помічника нардепа Вадима Нестеренка. Хто б сумнівався. 

       За результатами торгів, які в системі Prozorro 15 червня 2018 року провело міське управління ЖКГ, ремонтом дороги по вулиці Кущівській (колишня Дзержинського) займеться ТОВ «Буд Регіон» з Кривого Рогу. Ціна питання – 3 млн 290 тис. гривень. Строк виконання робіт – до кінця 2018 року.
І тут, як і у випадку з тендером по ремонту дитсадка «Ювілейний» (див. попередній номер газети), знову один і той самий посадовець – начальник управління ЖКГ Станіслав Сігіда – підписував і тендерну документацію, і керував проведенням тендеру, і підписував договір за результатами тендеру. І тут теж – «сам п’ю, сам гуляю…»
      Тендер проводили кілька разів. Спочатку КП НККП (де у складі тендерного комітету «виплив» у якості члену комітету юрисконсульт КП НККП Лєбєдєв Р.Р. син Лебедєва Р.Г.!!!)  Потім той-таки тендер по Кущівській провело управління ЖКГ під керівництвом С.Сігіди.
          І знову гроші віддали фірмі з більш ніж сумнівною репутацією. Мало того, згідно з даними інформаційно-аналітичної платформи YouControl, керівником ТОВ «Буд Регіон» є такий собі Лебедєв Андрій Геннадійович. Співпадіння?
«Буд Регіон», як і інші фірми, які підозріло часто стають переможцями тендерів у Новомосковську, має підмочену репутацію. Судіть самі, ось один з останніх «дзвіночків».
30 травня 2018 року Центрально-Міський районний суд м.Кривого Рогу розглянув справу №216/2139/18 і встановив:
«Слідчим відділом Криворізького ВП ГУНП проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні №12018040230000768 від 13.04.2018 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.366 КК України. В про­цесі досудового розслідування встановлено, що посадовими особами підприємства ТОВ «Буд Регіон», якими з Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації 03.07.2017 року було укладено договір № 89 на виконання робіт по об’єкту «Капітальний ремонт дороги по вул.Толстого (від вул.Українська до вул.Купріна в м.Кривому Розі)», внесено завідомо неправдиві відомості для участі та перемоги у тендері на виконання вищевказаних робіт. Згідно проектно-кошторисної документації та акту виконаних робіт товщина асфальтобетону шару складає 5 сантиметрів. На теперішній час є підстави вважати, що фактична товщина укладеного асфальтобетонного покриття є меншою, ніж зазначено в актах виконаних робіт…»
           Про ці та інші «заслуги» ТОВ «Буд Регіон» було відомо, бо подібна інформація зараз є загальнодоступною в мережі Інтернет. Отже, про них не могли не знати й наші посадовці, але їм, здається, на це – начхати. Значно вагомішим, очевидно, є той аргумент, що засновником фірми є один з помічників-консультантів народного депутата Вадима Нестеренка. Та й не даремно ж і Станіслава Сігіду нещодавно допустили до участі в поділі міського бюджетного пирога – його у квітні ввели до складу виконкому замість Марка Шухмана, який не побажав заплямовувати свою репутацію участю у ганебному дерибані коштів.
Нагадаємо, що ТОВ “Буд Регіон” за результатами аукціону, що його провів у червні 2017 року тендерний комітет КП НККП, став переможцем і мав би виконувати ремонт вулиці Гетьманської у Новомосковську. Та коли ми оприлюднили, з ким пов’язаний засновник фірми «Буд Регіон”, то наступного ж дня тендерний комітет КП НККП терміново зібрався і відмінив своє попереднє рішення, а переможцем тендеру визнав іншу фірму.
Але і без цього тендеру фірмі живеться непогано. Красномовний факт: за рік «Буд Регіон» умудрився перемогти в 13 тендерах на суму 192 млн грн.
Ще одна унікальна подробиця: за даними бізнес-каталогу підприємств України ua-region.com.ua, ТОВ «Буд Регіон» має штатну чисельність працівників – аж… 4 (чотири)!

     Ось через які фірми з бюджету вимиваються НАШІ ГРОШІ.
   Чим закінчиться вище зазначене кримінальне провадження і хто буде ремонтувати Кущівську, якщо фірмі «Буд Регіон» «склеють ласти», наразі незрозуміло. Поки що всі зберігають спокій. Мабуть, у них є впевненість, що відмажуться. І щось підказує, що саме так і буде тривати, поки у них є «криша»