КОРУПЦІЯ В НОВОМОСКОВСЬКУ

Система ProZorro була спеціально розроблена для економії коштів держави, для боротьби з корупцією та для захисту від несумлінних учасників. На жаль, на прикладі нашого підприємства, аналіз показує, що перемогти корупцію не вдалося, а учасників з низькою ціною просто виключають, використовуючи надумані претензії й неіснуючі помилки.
         КП «Новомосковський комсервіс», на чолі з директором Жилінським Володимиром, проводить тендер на закупівлю тракторів та навісного обладнання (закупівля UA-2018-04-27-000265-C) з бюджетом у 2 800 000,00 грн. Свої пропозиції подали два підприємства: ПП «ПРОТОН» з ціною 2 200 400,00 грн. та ТОВ «Укравтозапчастина» з 2 798 173, 00 грн., що майже на 600 000,00 грн. більше за ринкову ціну. За результатами аукціону перемогло підприємство ПП «ПРОТОН» 2 200 400,00 грн. Під час проведення аукціону ТОВ «Укравтозапчастина» навіть не знижували ставку.
18.05.2018 р. протоколом № 4 КП «Новомосковський комсервіс» відхилив пропозицію ПП «ПРОТОН», посилаючись на ненадання протоколу/витягу з протоколу засновників для підтвердження права підпису директора, але що був наданий наказ про призначення директора тендерний комітет не задовольнило.
21.05.2018 р. протоколом № 5 тендерний комітет КП «Новомосковський комсервіс» визнає переможцем тендеру ТОВ «Укравтозапчастину» з пропозицією 2 798 173,00 грн.
31.05.2018 р. ПП «ПРОТОН» подало скаргу до Антимонопольного комітету України про неправомірність визнання переможця процедури закупівлі, що Замовник порушив принципи здійснення закупівель через систему ProZorro, зокрема, дискримінація учасників.
19.06.2018 р. АМК своїм рішенням № 5966 зобов’язав КП «Новомосковський комсервіс» Новомосковської міської ради скасувати рішення про відхилення тендерної документації ПП «ПРОТОН» та рішення щодо визнання ТОВ «Укравтозапчастини» переможцем.
18.07.2018 р. КП «Новомосковський комсервіс» Протоколом № 8 знову безпідставно відхиляє пропозицію ПП «ПРОТОН», посилаючись тепер уже на ненадання якогось додатку 2 до сертифікату затвердженого типу, якого взагалі не потрібно подавати. Смішно навіть чути про такі зауваження, адже зрозуміло, з якою метою вони робляться.
Як бачимо з вищевикладених фактів на прикладі нашого підприємства чи система ProZorro дійсно прозора? Постає таке питання!
Такі дії прямо порушують норми Закону «Про державні закупівлі», адже завищення на 600 000,00 гривень може призвести до порушення принципу максимальної економії та ефективності використання державних коштів.

Шановні жителі м. Новомосковськ, невже для Вашого міста 600 000,00 гривень не потрібні гроші, які можна використати на облаштування міста (для ремонту лікарень, дитячих майданчиків, ремонту доріг….). Чи у Вас не має таких потреб? І Ви допустите, щоб Ваші гроші осіли в карманах нахабних чинуш Вашого міста?!

 

Людмила Іваненко

P\S   Від себе хочемо нагадати містянам,що так зване підпріємство було не законно створено групою депутатів міської ради від  “оппоблок”, “БПП” ,”партія зелених” ,”відродження”, радикальна партія Ляшка” скоріше за все для відмивання бюджетних коштів. Так, на данний час у Новомосковському міськрайонному суді йде справа, порушена прокуратурою міста, про не законне створення  КП “Комсервіс”. АЛЕ НАШИХ МОЖНОВЛАДЦІВ НАВІДЬ СУДИ ТА ПРОКУРАТУРА НЕ ЗУПИНЯЄ. 

Бо наші ділки мають не аби який дах в обличчі нардепа від партіїї презедента БПП самого Нестеренка В.

 

Ось так….