Відверта брехня газети від нардепа Нестеренка В. «твій рідний край»

Відверта брехня продовжує потрапляти до наших домівок через газету «твій рідний край» 
Газета переймається тим, що збільшено податки на землю та нерухомість. А також пропонує нам замислитись над видуманими цифрами. 
Віталій Шилов пише у своїй статті:
– посудіть самі як ви будете жити та утримувати городи коли ставка на землю зросте зі 100-300 гр до 400-1000 гр. А податок на нерухомість для громадян з 500-800 гр до 3000-5000 гр на рік….

Але де він взяв такі податки, та з чого ці розрахунки не повідомляв. 
Насправді сесією зменшено податок на нерухомість з 0,5% до 0,3% на рік. Тобто, розраховуючи з мінімальної заробітної плати 3723 гр виходить 11,16 гр за 1 квадратний метр на рік. Мало того, цей податок стосується, виключно, перевищення житлової площи для будинків – 120 кв,м 
Для квартир – 60 кв,м 
Другими словами, якщо у вас будинок наприклад : 150 кв, м, то ви платите тільки за перевищені площі – 30 кв,м це сума 334,8 гр на рік.
Що стосується податку на землю, то його залишили таким яким він був до створення громади без прив‘язки до індексу інфляції. 
Проект цього рішення розроблявся з дотриманням всіх вимог законодавства!
Прошу Вас, перш ніж робити висновки стосовно роботи сесії депутатів та адміністрації центральної садиби Піщанки, перевіряти факти безпосередньо у адміністрації громади. 
Як доказ сфотографував для вас рішення останньої сесії :

?¤?????? Alex Ilch.

?¤?????? Alex Ilch.

?¤?????? Alex Ilch.

?¤?????? Alex Ilch.

 

 

 

 

 

 

Alex Ilch