Ось і вір після цього Новомосковським чиновникам! Та «месії і спасителю» Новомосковська (ВІДЕО)

Попри обіцянки владних мужів, скандальне кафе біля центрального міського пляжу не лише не ліквідували- воно нахабно розширяється шляхом насипання грунту у воду!

        У своїх публікаціях ми не один рік піднімаємо проблему нахабного захоплення берегів Самари багатіям  під житло і підприємцями під кафе.  Влада мовчить, значить теж “при ділах”. Останнього разу публікація на цю тему стосувалася скандалу, який виник на початку цього року. Коли кафе на вході до дитячого пляжу почало розширювати свої межі, намагаючись зайняти під столики площею 250 кв.м  над водною поверхнею, встановивши помост на трубах.

               

Після активного спротиву громадськості влада вимушена була вжити заходи.

       А один з депутатів( він вже- відомий” месія”  або” спаситель Новомосковська”)  навіть запевнив городян, що зараз він( цитуємо)” жестко и решительно”  розбереться  з цими не хорошими дядями. 

 

 

відомий “месія”  або” спаситель Новомосковська”

 

 

 

А ОСЬ ТУТ, БУДЬТТЕ УВЖНІ ШАНОВНА ГРОМАДА-  “ЛОВКОСТЬ РУК И НИКАКОГО МОШЕЙНИЧЕСТВА!!!” ОТ ФРЕЙДИНА А.

 

 

           Провладні ЗМІ  тоді писали (” полезная газета”):” сегодня, 16 марта, на очередном заседании Новомосковского исполнительного комитета было рассмотрено и принято решение о демонтаже временного деревянного павильона общественного питания по адресу:  улица Паланочная,6- это демонтаж того самого злосчастного кафе на набережной в парке имени Сучкова… Расследование этого незаконного строительства взял под личный контроль депутат городского совета Алексей Фрейдин, который пообещал остановить эту стройку”.

Пройшло 3 місяці. І що ж ми бачимо? Кафе не просто не демонтоване- з ним так” жестко и решительно” розібралися, так взяли його”под личный контроль”, що воно знову розширяється!

І не аби як, а нахабно- шляхом насипання грунту в річку!

На знімку видно, що вже ледве видніється край труби дощової зливової системи міста.

 

        

 

     

 

   

 

 

 

 

Тепер, коли будемо в дощ брести по калюжах центральними вулицями, хоча б знатимемо, кому за це” дякувати”.

 

Очевидно, для чиновників питання було- лише в ціні. А стан довкілля чи права городян на безперешкодне користування берегом річки їм, як казав відомий персонаж кінокомедії,” до лампочки!”

Ще раз шановні городяни, робіть висновки хто перебуває у владі!!