У Новомосковську продовжують красти на ремонтах доріг!!! Контролюючі органи мовчать третій рік

В ЯКОМУ СТАНІ ВУЛИЦЯ ГЕТЬМАНСЬКА, НА РЕМОНТ ЯКОЇ МИНУЛОГО РОКУ ВИДІЛЯЛОСЯ 8,5 МЛН.ГРН? 

У 2017 році міське управління ЖКГ організувало аукціон і визначило підрядника, який протягом літа-осені провів поточний середній ремонт дороги по вул.Гетьманській. Вартість ремонту вулиці оцінили у 8 мільйонів 383 тисяч 544 гривень 65 копійок коштів місцевого бюджету Новомосковська.
«Новомосковська правда» неодноразово розповідала про ганебні дії недобросовісного підрядника і абсолютну безконтрольність міських чиновників. Підстилаючий шар асфальту поклали значно тоншим за норму, насипали непромитий щебінь, який не прилипав до бітуму і т.д.
В результаті порушення технології робіт центральна вулиця Новомосковська була приречена на те, що весною асфальт зійде разом зі снігом. Так і сталося.
Тепер її треба знову ремонтувати. Два таких ремонти – і буде сума, еквівалентна боргам КП «Новомосковськтеплоенерго».
Але хіба про це болить голова у керівництва міста? Їм би й цього року урвати з десяток мільйонів на Гетьманську. Тут – десяток, на площі Героїв – 80 мільйонів, на набережну біля острова – ще 100 мільйонів (причому, у цю цифру навіть не увійде асфальтування дороги на набережній).
Внаслідок такого кричущого марнотратства, безгосподарності місто отримує об’єкти незадовільної якості, на ремонтах яких потім щорічно можна відмивати нові й нові мільйони.

Фото Новомосковська правда.