Тобто, виходить так, що Матвійчук і Ко забігли, зламали двері, перелякали дітей та жінок, «потусили» та пішли, а в результаті доповіли про блискуче затримання «кілера» та рятування кримінальних авторитетів.

Для такої «надскладної» операції Матвійчук залучив спецпідрозділ «Корд». Якщо новопризначений Дніпровський “начальник” не знає, то давайте повідомимо йому, що завдання «Корду» полягає перш за все у звільненні заручників, силовій підтримці слідчих дій та підтримці інших підрозділів поліції з метою забезпечення переважаючої вогнепальної зброї над правопорушниками. Нічого з вищевказаного в той день на родинному святковому вечорі в ресторані не було й приблизно. А отже Матвійчук, або ж просто непрофесіонал, або ж банально пішов на зловживання своїми можливостями задля власної вигоди.

То що ж насправді сталось у Дніпрі? Враховуючи величезну кількість розбіжностей, про які відомо як свідкам, так і журналістам, складається враження, що пан Матвійчук просто набиває собі ціну у перші дні на новому місці роздутими перемогами. Це не дивно, адже з його біографії відомо, що він 20 років працює у структурах МВС, однак до березня-квітня 2018 року про нього взагалі мало що було відомо. Тобто поліцейський нарешті захотів слави? Тим більше, що нині йому довірили очолювати поліцію у великому місті.

Поставим керівництву Національної поліції ще одне риторичне запитання, а чи притягнуть до відповідальності нового голову кримінальної поліції області Вадима Матвійчука за брехню у декларації, в якій він не те, що нерухомість та бізнес дружини забув внести, а й власного сина? До речі , єдиним засновником фірми його дружини є офшорна шотландська фірма. Часткова амнезія? Мабуть. Сподіваємось, що закон однаковий для всіх. Чекаємо на реакцію керівництва.