Вибори в Піщанську ОТГ Новомосковського р-ну, почались рейдерські оборудки у виборчому процесі

Зараз в ТВК відбувається жеребкування при формуванні дільничих комісій на виборах в Піщанську ОТГ.
Стає зрозумілим, для чого були потрібні 33 кандидата на сільського голову. Всі 33 невідомих особи дисципліновано подали ‘своїх’ членів ДВК.
В термінології фондового ринку такий прийом називається “розмивання” або “розводнення” акцій – типова рейдерська оборудка, популярна на теренах України з її диким неконтрольваним капіталізмом та корумпованою правовою системою, що сприяє виникненню та існуванню “нестеренок” скрізь по всій країні.

«Розмивання» вартості пакета корпоративних прав у статутному капіталі внаслідок емісії акцій (чи часток) за низьким курсом призводить до зменьшення частки голосів на загальних зборах власників.
А у випадку виборчого процесу – до збільшення шансів “власника” додаткового ресурсу кандидатів провести своїх людей до виборчих органів, покликаних спостерігати за законністю процесу.

Так і відбувається просто зараз – до комісій потрапляють переважно люди від фейкових кандидатів на голову громади.

Ці вибори почались з шахрайства, шахрайством і закінчаться. Не варто гратися в законність з досвідченими “наперсточниками”.

До речі, подання на членів ДВК від БЮТу взагалі “загубились”, про це зауважили їх представники..

 

 

 

 

 

 

 

https://pishanka.dp.ua/2018/04/%d1%80%d0%b5%d0%b9%d0%b4%d0%b5%d1%80%d1%81%d1%8c%d0%ba%d1%96-%d0%be%d0%b1%d0%be%d1%80%d1%83%d0%b4%d0%ba%d0%b8-%d0%b2/