Новомосковська влада узаконила тітушок. (ВІДЕО)

В Перше про тітушок у Новомосковську заговорили при колишньому мерові, коли навесні 2014 року з’явилися мордовороти на вході до міської ради. У ті дні Сергій Мороз намагався уникнути фізичного впливу розлючених жителів Кулебівки, які вимагали від нього припинити заробляти на їхньому здоров’ї і негайно закрити сміттєзвалище.

Результат пошуку зображень за запитом "фото сергей мороз новомосковск"   Результат пошуку зображень за запитом "фото сергей мороз новомосковск"

Потім слово ” тітушки” спливло уже при новій новомосковській владі, яка одразу після виборів 2015 року відгородилася від своїх же виборців кримезними чоловіками з обличчями, не обтяженими  інтелектом. Дехто з цих гопників ” намалювався”  навіть у провокаціях в Дніпрі і побитті ветеранів АТО 9-го травня минулого року. Як повідомили в поліції, послуги тітушок коштували замовникам безладів( а їх пов’язували з одним із керівників Опозиційного блоку)недорого-по 600 грн. Були порушені кримінальні справи.

 

  

З тих пір,з 2015 року,перейшовши на непрозорий режим роботи і підпільний “розпил”бюджету,представники міської влади,з’являючись на публіці,вимушені користуватися послугами охорони.Кого побоюються-невідомо,бо активно протестуючих проти попрання демократичних свобод у Новомосковську-з 10 чоловік,в основному це люди похилого віку.

 

КВЕСТ ПІД НАЗВОЮ “СПРОБУЙ ПРОЙТИ НА СЕСІЮ”: ТІТУШКИ ТРИМАЮТЬ ОБОРОНУ ВІД ГОРОДЯН ПІД ЧАС СЕСІЙ У КЛУБІ О.ГОНЧАРА(КІРОВА) І НА ПРОХІДНІЙ ХЛІБОЗАВОДУ.

ТЕПЕР “ОХОРОНЦІ” МАХАТИМУТЬ РУКАМИ ЗА ЗАРПЛАТУ З КИШЕНЬ  ЖИТЕЛІВ НОВОМОСКОВСЬКА.

 

 

 

 

 

І ось невдовзі- можливі вибори до об’єднаної територіальної громади.Хочеш не хочеш,а підпільникам доведеться виходити в світ, йти у народ,агітувати за себе.А це-чималі витрати на охорону,які краще пустити на безкоштовні млинці та підкуп неперебірливих категорій виборців.

Вихід знайшли дуже простий:посадити охоронців на зарплату.Зарплату,яку платитимуть з кишень жителів Новомосковська.

Так,на останній сесії міської ради прийнято рішення про створення у Новомосковську ще одного комунального підприємства під назвою “муніципальна варта”.

Як зазначено в статуті підприємства,метою його створення є “господарська діяльність для досягнення економічних і соціальних результатів з метою отримання прибутку”.

Що ж “вартовики”робитимуть,щоб досягти таких бажаних результатів та ще й прибутку? Відповідь читаємо у тому таки статуті:“охорона посадових осіб Новомосковської міської ради під час виконання ними службових обов’язків”.

Як же клеїться мета і способи її досягнення? 

Звідки візьметься прибуток? Невідомо. Хіба що посадові особи платитимуть охороні з власної кишені. Та у це мало хто повірить-не для того ж створили КП!  Та й про який прибуток людям вішають локшину на вуха, якщо в рішенні міської ради чітко записано:”фінансовому управлінню щорічно передбачити фінансування видатків на утримання підприємства з міського бюджету”!

Отже,пишуть нісенітниці у розрахунку на простофілю,аби хоч чимось прикрити чергове розтринькування коштів міського бюджету.

Так і це ще не все. У вас є борги?

Готуйтеся: в права “варти”включили наступний пункт:“сприяння правоохоронним та уповноваженим органом державного нагляду (контролю)щодо дотримання зобов’язань з платежів до місцевого бюджету”.

Такі собі комунальні колектори для вибивання боргів.  Особливо з урахуванням того,що хлопці ходитимуть містом не з пустими руками-депутати надали їм право використовувати фізичну силу,спецзасоби(гумові кийки,наручники,електрошокери,гумові кулі,газові гранати і балончики тощо),які теж,звичайно ж,закуплять за рахунок платників податків.А ще у них будуть службові собаки.

Не забагато для боротьби з бабусею,яка,можливо,зробила на виборах помилку і тепер хоче потримати за горло свого депутата?

Під час охорони сесій варті дозволили перевірку документів громадян,огляд речей і їх вилучення.

Та у створенні цього КП є й певні плюси: можливо, хоча б тепер наші високопосадовці перестануть трястися від страху і наважиться проводити сесії в приміщенні виконкому. Тим більше,що варта має право(дослівно)“не допускати проникнення осіб та затримувати тих,які намагаються проникнути(проникли)на об’єкт охорони”.

Як відомо, українці мало вірять соціологічним компаніям,більшість з яких зарекомендували себе як продажні. Це при тому,що в їх штаті-дипломовані спеціалісти. А тепер увага:Новомосковські VIP- охоронці отримали право…Досліджувати суспільну думку!  Ось так у нас з’явилися доморощенні проФФесори- соціологи! Можна уже сьогодні сказати,якими будуть їх”висновки”по всіх майбутніх дослідженнях.

А ще вони будуть досліджувати кон’юнктуру ринку. Чи розуміють вартовики,що означає це заморське слово? Невідомо, яким чином, зайшовши в кіоск, десяток бритих “експертів з економіки”вивчатимуть ринок. Тими ж методами,що і в лихі дев’яності? Тоді їм треба дозволити використання і паяльників з прасками…

Отже,все, що робила тітушня на хлібозаводі чи два роки тому в клубі Кірова,тепер робитимуть вони-муніципальна варта. 

   Здається,змінилася лише вивіска.А оплачуватимуть їхню невтомну роботу з”досягнення економічних і соціальних результатів”ніхто інший,як городяни. Ось тільки у самих городян про це не спитали.

А вони,безумовно,підтримали б таке починання,якби ці охоронники призначалися,наприклад,як в США,для охорони шкіл.Але ми не Америка,у нас свої місцеві трампи…

Тепер в.о мера Горошко С., може вихвалятися з білбордів,що влада створила кілька десятків нових робочих місць у Новомосковську з високою зарплатою. За рахунок самих  же містян!!!  

 

Тільки хто з жителів міста цьому зрадів???