Орлівщинська сілька рада Новомосковського р-ну, знову здивувала світову спільноту

Орлівщинська сілька рада знову здивувала світову спільноту, згідно бухгалтерських та юридичних документів засадила ділянку по вул.Мануїльського №1 деревами, практично у сніг та мерзлу землю. Можливо, що це особливий вид дерев, по типу зимова сакура. Але досвідчені біологи , ботаники, агрономи заперечують здійснення робіт з озеленення саме в мерзлу землю та й сніг.
Як цвітуть ті дерева, ще ніхто не бачив, але виходячи з вартості послуг – 100 779 гривень, дерева мабуть світяться вночі та вміють розмовляюти.

Роботи на замовлення Орлівщинської сільради з благоустрою та озелененню нібито зробила фірма Товариство з обмеженою відповідальність «Проектно-будівельна компанія «Атлант».
Опублікований на сайті Prozorro договір з фірмою не передбачає проведення робіт під час дощу, вітру, низьких температур. За текстом договору виконавець робіт повинен виконати роботи, але переліку таких робіт договір не передбачає.Згідно платіжного документу роботи було прийнято замовником 15.03.2018р.
Так що, громада, закривайте очі, вмикайте свою уяву та екстрасенсорні здібності, та уявляйте, що можна зробити на тому клаптику за 100 779 гривень.

Фото Алексея Прокопенко.

Але усвідомлюючи методи роботи звільненого за вчинення злочину сільського голови Гаценко на думку приходить лише один вид дерев, що на фото.

Здається нас в черговий раз обікрали з мовчазної згоди наших сільських депутатів.
Ми перевірили, гроші вже сплачено та поділено. Тому чекайте гречку від Гаценка до виборів 2018р. , що відбудуться 29 квітня 2018р.

Інформація про закупівлю розміщена в інтернеті за посиланням:
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-03-16-000035-c
копія договору розміщена за посиланням :
https://public.docs.openprocurement.org/…/5e406e3e9aa8485ea…

 

 

 

 

 

 

 

Алексей Прокопенко?