У НОВОМОСКОВСЬКОМУ ВИКОНКОМІ ПРЕМІЇ – НАЗАВЖДИ!

На офіційному сайті міської ради з’явився проект рішення на наступну сесію “Про затвердження структури та кількісного складу органу місцевого самоврядування м. Новомосковська”. Документом передбачається затвердити на 2018 рік виконком чисельністю 172 штатні одиниці у складі 22 відділів, комітетів та управлінь, у тому числі в апараті управління -24 чоловіка.

http://novomoskovsk-rada.gov.ua/project-decision/pro-zatverdzhennya-struktury-ta-kilkisnogo-skladu-organu-miscevogo-samovryaduvann-2

У цьому році на голосування не виносять традиційне питання щодо розмірів премій мера і його заступників. Причина в тому, що рік тому наші депутати вирішили їх встановити на кілька років наперед.

Непогано! От якби усім городянам влада створила такі робочі місця у Новомосковську, де премії дають на роки вперед, причому без будь-яких застережень щодо результатів роботи: хочеш- працюй, хочеш- сиди в кабінеті мух бий, бо премія всерівно уже в кишені.

Лише один із заступників міського голови не є депутатом. Тобто, фактично премії вони самі собі і встановили, діючи за принципом:” Да не отсохнит рука, себя обделившая”.  Які ж розміри цих премій?  У тому- то й справа, що неадекватні, вони не йдуть у жодне порівняння з доходами жителів Новомосковська, які отримують найнижчі в області зарплати.

Видів премій, доплат і допомог у наших топ- чиновників є кілька. Є звичайна премія- у розмірі 300% посадового окладу ( а з минулого року посадовий оклад міського голови підняли до 8000 грн., у заступників ПО- не набагато менші). Далі- надбавка за високі досягнення у праці і виконання особливо важливої роботи – 50% від ПО  з урахуванням надбавок за ранг і вислугу років ( вислуга років- це ще до 50% від ПО). Надбавка за роботу з таємними документами -10% ПО. Премії до державних, професійних, ювілейних дат та визначних дат у життєдіяльності міста- два посадових оклади. Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань та допомоги для оздоровлення при наданні щорічної відпустки- у розмірі середньомісячної заробітної плати.

Розкішно? А ще врахуйте, що їхні зарплати постійно індексуються відповідно до рівня інфляції. Тож керівництво Новомосковська щомісячно з неприхованим задоволенням дивиться на свої зарплати, як Попандопуло:” Я себя не обделил?”

Воно- то, можливо, не варто було б рахувати чужі гроші, якби, по-перше, результати роботи у наших посадовців відповідали рівню їх зарплат, а по-друге, гроші ці- зовсім не чужі, а наші, зібрані з офіційного працюючого населення міста в якості податків. А ось уже на які цілі їх витрачати, вирішують якраз у виконкомі.

 

 Ну ось так вони вирішують…