УКРОП готовий співпрацювати з іншими партіями, щоб змінити систему влади

«Українське об’єднання патріотів» готове до співпраці та діалогу з демократичними політсилами для того, щоб змінити існуючу систему влади на наступних парламентських виборах. Про це на прес-конференції за підсумками ХІV з’їзду УКРОПу заявив голова партії Тарас Батенко.

«Ми готові до діалогу з іншими опозиційними силами, зокрема й тими, що вже представлені в парламенті. Ми можемо працювати разом і формувати єдині програми для того, щоб змінити існуючу систему влади на майбутніх виборах», – наголосив Тарас Батенко.

За його словами, демократичні сили мають об’єднуватися ще й тому, що влада починає активно зачищати опозиційний простір. На думку політика, зупинити цю тенденцію може лише спільна консолідована позиція непровладних партій.

Зі свого боку, голова Волинської обласної ради Ігор Палиця зазначив, що співпраця з іншими політсилами не означає, що УКРОП ділитиме виборчі округи й посади так, як це зробили представники чинної парламентської коаліції у 2015 році.

«Торгуватися з кимось за те, щоб у одному окрузі пропустили нашого кандидата взамін на підтримку тієї чи іншої політсили, ми не будемо. У нас є ідеали, принципи й бажання працювати. Якщо хтось розділяє нашу позицію – ми готові співпрацювати з такими політиками», – зауважив Ігор Палиця.

Він також зазначив, що на наступних виборах кандидати від УКРОПу будуть присутні на всіх виборчих округах в Україні. У політсили є достатньо гідних людей, які можуть здобути довіру українців.

Водночас в УКРОПі повідомили, що готові взяти участь у формуванні нової коаліції у наступному скликанні Верховної Ради. Однак це станеться лише за умови об’єднання більшості на підставі спільних ідеалів, а не заради розподілу посад у владі.

 

 

 

 

 

http://www.ukrop.com.ua/uk/news/central/8771-ukrop-gotoviy-spivpratsyuvati-z-inshimi-partiyami-schob-zminiti-sistemu-vladi