Нардеп від БПП НЕСТЕРЕНКО В.Г. просто позував біля парламентської требуни фотографу в перервах між засіданнями парламентарів

З офіційного веб-порталу Верховної Ради України: «Народний депутат України Нестеренко Вадим Григорович. Обраний по виборчому округу №38, регіон: Дніпропетровська область. Дата набуття депутатських повноважень: 27 лис­топада 2014 р. Член депутатської фракції партії “Блок Петра Порошенка”.
На пленарних засіданнях Верховної Ради України присутній – 99, відсутній – 286 (за даними реєстрації депутата за допомогою електронної системи).
За даними письмової реєстрації: присутній – 210, відсутній з поважних причин – 0, відсутній з невідомих причин – 176».
За весь час депутатських повноважень лише один законопроект Вадима Нестеренка був підтриманий колегами і став чинним документом. Хоча це і не закон, а лише організаційне питання: 23 народні депутати, і серед них Вадим Григорович, у листопаді 2016 року ініціювали проведення парламентських слухань щодо регулювання обігу земель сільськогосподарського призначення. Слухання в результаті провели.
Газета «Твій рідний край» часто друкує фото свого патрона за парламентською трибуною. Але на веб-сторінці Верховної Ради у розділі «Хронологія виступів депутата» з моменту обрання й до сьогодні у Вадима Григоровича – пуста сторінка. Це означає, що він жодного разу не вис­тупав? Чи знову наклепи, як і у випадку з корупцією в Новомосковській міській раді?
Виходить, наш депутат просто позував фотографу в перервах між засіданнями парламентарів? Це як мінімум викликає посмішку…
Зате при своїх багатомільйонних статках Вадим Нестеренко не гребує й крихтами: він регулярно отримує з парламентської каси компенсацію вартості оренди житла в Києві. Наприклад, як вказано на тій же сторінці ВРУ, за січень 2018 року отримав на ці цілі 20 тисяч 150 грн.
Громадянська мережа ОПОРА за підтримки USAID досліджує діяльність 88 народних депутатів, обраних в одномандатних мажо­ритарних округах. Їх робота аналізується за по­казниками за­ко­­но­творчості в парламенті та ак­тивності на виборчому окрузі. На ос­нові оцінювання 23 критеріїв фор­мується рейтинг за 100-бальною шка­лою. Результати останнього моніторингу представлені в таблиці праворуч.”Наш” депутат займає третє місце знизу.

Фото Новомосковська правда.

Фото Новомосковська правда.

Голова ради директорів холдингу KSG Agro заявив, що за спробою рейдерського захоплення підприємства стоять Вілкул і Нестеренко  http://gordonua.com/ukr/news/money/golova-radi-direktoriv-holdingu-ksg-agro-zajaviv-shcho-za-sproboju-rejderskogo-zahoplennja-pidprijemstva-stojat-vilkul-ta-nesterenko-221703.html

Сергій Касьянов: Загарбники прийшли до нас арештовувати наше поголів'я свиней

 

 

 

 

P/S      Наскільки ефективно працює Вадим Нестеренко як народний депутат, наскільки відповідально він ставиться до виконання своїх безпосередніх обов’язків, і взагалі – до відвідування свого робочого місця, – про це судити виборцям. Як і про те, чи потрібен нам такий захисник невідомо чиїх інтересів у парламенті.

 

 

 

 

 

 

 

 

Новомосковська правда