Як команда президента БПП у Новомосковську, сама себе хвалить!(ВІДЕО)

Мокрий сніг не став перешкодою для міських ко­му­нальників, які 12 лютого по вулиці Зе­лінського боролися з ямами на дорозі. При­­чому, робили це за «новітньою» тех­нологією — заляпува­ли вибоїни сумішшю глини з землею. А вже через годину ці «відреставровані» ді­лян­ки вулиці перетворилися у в’язкі бо­лотисті калюжі.
В яких підручниках браві дорожники відна­йшли таку методику, невідомо. Очевидно, головною задачею бу­ло швидко освоїти гроші, а результат у Новомосковську ніколи й нікого не хвилював. У нас якісно ремонтуються лише вулиці, які роблять за обласні чи державні кошти. Тобто, ті, до яких не підпускали місцевих ділків – це, наприклад, Спаська, Плеханова, Шевченка, Ювілейна.

http://nasamari.dp.ua/uploads/2018/02/huesosy-s-kp-nkkp.jpg

Комунальники в негоду кидали глину поруч з білбордами, де в.о. міського голови гордо звітує про 9 відремонтованих по місту доріг. Сергію Григоровичу, ремонт ще однієї вулиці завершено, можете сміливо виправляти на плакаті цифру 9 на 10!

http://nasamari.dp.ua/uploads/2018/02/pidarasik-goroshko.jpg

До речі, владу у Новомосковську так «люб­лять», що й досі ніхто не підказав «грамоті­­ям», що навіть прізвище президента на плакаті вони написали безграмотно – як жіноче.
Недарма городяни вже не один рік сміються: «Ну ось і виросли, і стали депутатами і чиновниками ті глупці, над відповідями яких колись сміялася вся школа».

А якщо серйозно, то своїми анекдотичними діями керівництво Новомосковська зводить нанівець усі зусилля обласної влади зі створення сприятливих умов для автомобілістів. А на 2018 рік в бюджеті області передбачили на ремонт доріг ще на 60% більше коштів, ніж у попередньому році.

Коли вже наші посадовці наслі­ду­ватимуть кра­щі зразки управління і перестануть «пиляти» бюджет?

ОСЬ ТАК КОМАНДА ПРЕЗИДЕНТА РЕМОНТУЄ ДОРОГИ У МІСТІ. З ГАРАНТІЄЮ 1 РІК!