Украинцам приготовится к репрессиям

(На мій погляд це дуже важливий сигнал тому як щось таки має відбутисяа вже нйближчим часом ).

Сьогодні по всим силовим департаментам та відомствам терміново розіслали текст приблизно наступного змісту.

” В ЗВ*ЯЗКУ З ОТРИМАНОЮ ДОСТОВІРНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ПРО СПРОБУ ЗАМАХУ НА головнокомандуючого ЗСУ, ТА ОСІБ З ЙОГО БЛИЗЬКОГО ОТОЧЕННЯ В НАЙКОРОТШИЙ ТЕРМІН НАДАТИ (ДО ВІДПОВІДНОГО УПРАВЛІННЯ) БУДЬ ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ОСІБ ЯКІ МОЖУТЬ БУТИ ПРИЧЕТНІ ДО ЦІЄЇ СИТУАЦІЇ, ОСІБ ЯКІ ФАКТИЧНО МОЖУТЬ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ, ТА ОСІБ ЯКІ МОЖУТЬ ПРОФІНАНСУВАТИ ПОДІБНУ СИТУАЦІЮ”.

ТАКІ ДЕРЕКТИВИ НАДІСЛАНІ ПО ВСИМ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ ОБЛАСТЯМ (За підписом громадянина “В”)

Про що це говорить?

Як найманьше про паніку та початок репрессій “по – тихому”. Під таку підливу можна скласти списки всих людей які з тих чи інших причин не задоволенні діями провладної верхівки, або наприклад людей які відмовилися в свій час платити за “дах” перевертням у погонах. Під таку дерективу люди можуть просто зникати , їх можуть катувати і якщо потрібно робити так, щоб їх ніхто і ніколи не побачив.

P.S.

Окремо на особий контроль терміново беруть всих хто здатен формувати громадську думку в тому чи іншому регіоні.

В кращому випадку на виході МИ отримаємо яскраву СПЕЦЬоперацію по знищеню “пекельного ворожого ДРГ” яке планувало вбити “ЙОГО МАЛЬДІВСЬКЕ СВЯТЄЙШЕСТВО” !!! А у найгіршому будуть проведені жорстокі зачистки по політичним та ідеологічним переконанням. (так само як у РФ) Можливо на такі дії “НАШОГО” надихнула телефонна розмова з ПУ? А може він сам зайшов таки в інтернет і почитав, що про нього реально пишуть люди у своїх коментарях.

З дерективою дали ознайомитися на умовах повної анонімності , показали лише на 30 секунд, категорично заборонили фотографувати !!!
(тому передаю лише приблизний зміст всієї ситуації яку я сам побачив на власні очі)

Максим Голосной