Про “подвиги” барона Мюнхаузена з Миколаївки якого сватають у мери Новомосковська

В минулому випуску ми розповіли читачам про хитру схему, за якою чиннна новомосковська влада розписує неіснуючі заслуги у вирішенні комунальних проблем міста депутата міської ради Олексія Фрейдіна. Те, що робиться за рахунок коштів місцевого бюджету і силами працівників комунальних підприємств, підноситься як особисті досягнення Фрейдіна. Іншими словами, це маніпуляція фактами за наші з вами гроші, розрахований, вибачте, на лоха. Вже доходить до маразму: сонце зійшло над Новомосковськом- Спасибі Олексію Валерійовичу!

https://gorozhanin.dp.ua/novosti/34499-spasitel-novomoskovska-skazhite-kak-ego-zovut.html

 

“НОВОМОСКОВСЬКЕ  СОНЦЕ”  ФРЕЙДІН О.В.

        Причина “паперової” активності депутата вбачається в бажанні нинішньої міської влади отримати на найближчих можливих місцевих виборах в ОТГ “свого” мера. Очевидно, владним кандидатом стане якраз О.В.Фрейдін. Зрозуміло, що у поєднанні з контрольованою Опоблоком депутатською більшістю такий тандем передбачувано стане “лебединою піснею” демократії у Новомосковську.

         Нагадаємо, що зараз владу у місті представляє така собі депутатська кооліція в кількості 23 депутатів (з 36 обраних) на чолі з Опозиційним блоком. Вони разом з поставленими ними ж біля керма міста в.о. мера і заступниками несуть повну відповідальність за бардак і підкилимне “розпилювання” бюджетних грошей. А головою фракції опоблоку є якраз вищезгаданий Олексій Фрейдін.

 “Чорний список” депутатів, які ховаються від людей на хлібозаводі:

Опозиційний блок:

— Фрейдін О.В.- перший кандидат у списку партії.

— Александрович А.В.

— Барсук М.О.

— Бочкарь О.М.

— Васильєв Д.О.

— Жовненко В.І.

— Козаченко Г.С.

— Корчевська В.В.

— Морозов К.М.

— Петрусенко З.О.

— Поздняков С.М.

Партія «Відродження»

— Дакова Т.Д.- перший кандидат у списку партії

— Заблуда В.М.

— Коротич С.Є.

— Кузнецов В.Л.

 Б П П:

— Горошко С.Г.- секретар міської ради, перший кандидат у списку партії

— Вишневський Ю.В.

— Гаркавенко О.І.

-Земляний С.В.

-Сидорчук П.М.

Партія Зелених:

-Лєбєдєв Р.Г.-перший кандидат у списку партії

-Карачевцев Ю.В.

-Матвієнко Л.І.

-Кістриця  С. С.

          Отже, як ми і обіцяли в минулій публікації, засумнівавшись у “комунальних подвигах” Олексія Валерійовича, нами був направлений редакційний запит по одному з епізодів його начебто “бурхливої” діяльності- в обласному Управлінні капітального будівництва ми поцікавилися, чи відповідають дійсності твердження іміджмейкерів депутата, що начебто Олексію Фрейдіну належить заслуга в асфальтуванні дороги перед Новомосковський судом. Як ви пам’ятаєте, автори інтернет-ресурсу “Полезная газета” саме в цьому запевняли своїх користувачів у публікаціях від 09.11. 2017 і 16.12.2016р.р.

http://poleznaya.dp.ua/index.php?id=5157&doc=v_novomoskovske_k_gorraionnomu_sudu_nakonets_to_nachali_stroit_dorogu

http://poleznaya.dp.ua/index.php?id=5338&doc=v_novomoskovske_otremontirovali_dorogu_vozle_detskogo_sadika_i_gorodskogo_suda

ДОСЛІВНО:

“Проблема плохой дороги, вернее ее отсутствие возле суда по улице Большая Ковалевка в Новомосковске существует уже не один год и хранители фемиды много раз обращались к представителям городской власти с просьбой о помощи, но всегда это было без результативно. В этот раз, с данной проблемой они обратились к главе Новомосковской фракции “оппозиционного блока” Алексею Фрейдину и он не остался в стороне от этой проблемы. Как известно, сейчас проходит реконструкция детского садика… В рамках этой реконструкции, ремонт дороги не был предусмотрен, но благодаря стараниям Алексея Валерьевича,в кратчайшие сроки, дорогу включили в план реконструкции, теперь не только работники суда будут ходить на работу по новой дороге, но и родители детей, которых приведут в реконструированный садик, будут идти по новенькому асфальту”.

Але нам навіть не довелося чекати відповіді з Обласної Адміністрації. Все виявилося значно простіше.

Зайшовши на сайт prozzoro, ми виявили, що “заслуги” Олексія Валерійовича не більш правдиві, ніж розповіді славнозвісного барона Мюнхаузена.

Отже, на сайті електронних закупівель читаємо звіт про укладений договір №UA-2018-01-02-000468-a:

Капітальний ремонт частини дорожнього покриття та пішохідного тротуару по вулиці Велика Ковалівка 10Б(це адреса суду), 14 в місті Новомосковськ.

Найменування замовника: комунальне підприємство “Новомосковський комбінат комунальних підприємств”.

Найменування виконавця робіт: приватне виробничо-комерційне підприємство “Мелік” ( місто Синельникове).

Сума оплати за договором:953953,06 грн. з ПДВ”.

А ТЕПЕР УВАГА, ГОЛОВНЕ: дата складання договору- 6 листопада 2017 р., о 11:35.

         Тобто, не встигли ще висохнути чорнила під договором, який за бюджетні кошти уклало комунальне підприємство міста, як 9 листопада”полезная газета” вже публікує заказуху, що це все робиться виключно” благодаря стараниям Алексея Валерьевича”. Хоча насправді на ремонт дороги з казни витрачено майже мільйон гривень. Здається, наші депутати вже втрачають відчуття межі- де власна кишеня, а де народні гроші.

         Зазначимо, що це ми копнули лише один невеличкий епізод з багатосерійних подвигів майбутнього претендента у мерське крісло. Але цей епізод є своєрідним лакмусовим папірцем, що вказує на підтасовку фактів, маніпуляцію і намір ввести людей в оману.

Зрозуміло, що Олексій Валерійович пише ці статейки не сам. Так само як і не сам він визначився зі своїм можливим майбутнім мерством.

ВЕЛИКИЙ СЦЕНАРІСТ 

         На те є великий сценарист, який і політтехнологів постачає,і писакам гонорари відвантажує. Хоча якщо ви захочете поглянути на останню декларацію про доходи того ж редактора «полезная газета» депутата від Опозиційного блоку Андрія Александровича, то ви її просто не знайдете. На офіційному сайті”єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування” з 36 депутатів Новомосковської міської ради відсутня лише одна декларація- Андрія Александровича. Судячи з усього, доходів за рік він взагалі не отримував, працює редактором безоплатно, на громадських засадах, а харчується святим духом. Це не надто відрізняється від декларації його шефа по партії Олексія Фрейдіна, який задекларував доходи практично на рівні мінімальної зарплати.

 

ДЕПУТАТ ВІД  Опозиційного блоку Андрій Александрович редактор “Полезная газета”

     

 

        Але, незважаючи на вищезазначені обставини,  обидва партійці, як і їх колеги по депутатській коаліції, цілком успішно ділять ті податки, який чесно сплачують до міської казни городяни, що працюють офіційно і не отримують зарплати в конвертах. Ось такі пиріжки з котятами…

        Якість публікацій, що їх строчать” безкоштовні” журналісти, наводить на думку, що в школі вони не вчилися, а жителів Новомосковська вважають суцільними бовдурами, які проковтнуть будь-яку інформацію, яку б їм не підсунули. Іноді ліплять таке, що й на вуха не на тягнеш. Розрахунок на те, що перевіряти опубліковану маячню ніхто не буде.

Ось і з Фрейдіним “заслужені письменники” Новомосковська «накосячили», приписали йому стільки” липових” заслуг, що це все нагадує мед, посипаний для кращого смаку цукровою пудрою, ще й политий згущенкою.

        Очевидно, отримавши після виходу попереднього номера”Новомосковської правди” прочухана від шефа, горе-журналісти в паніці кинулися виправлятися. І нічого кращого не вигадали, ніж настрочити в інтернеті чергових опусів, що одразу стали посміховиськом в очах городян. Ну хіба можна всерйоз сприймати, наприклад, байки про те, що”Новомосковську правду” розносять безкоштовно для того, щоб” изучать расположение вещей в квартире“, а потім грабувати. Просто цікаво, чи хоча б один поріг волонтери переступили, чи хоч одному з 10 тисяч читачів донесли газету до дивана? Бредятина!

Або страшилки про те, що за номером телефону усіх, хто замовив собі газети, тепер Сергій Рєзнік особисто слідкує за їх пересуванням по місту.

     Крім того, начебто при оформленні передплати у людей виписують дані їх паспортів. Ну хто це при здоровому глузді буде комусь надавати цю конфіденційну інформацію? Ще б написали, що вимагають ксерокопії паспорта, коду і свідоцтво про право власності на житло. Ідіотизм!

І такою маячнею зарясніли  усі підконтрольні “аграріям” місцеві інтернет-ресурси, та так би мовити інтернет-блогери, тим більше, що вони їх уже практично всі приХватизували.

Після такого лопатного чтива, так і хочеться поцікавитися: що курять автори? Наша порада- писати треба так, щоб не привертати до себе увагу санітарів.

        Одним словом, недотепи-журналісти, отримавши на горіхи, тепер у паніці несуть несусвітне. Ну як тут не згадати патитичну репліку Козодоєва з фільму”Бриллиантовая рука”:”шеф, всё пропало, всё пропало!”

          Ось такі у нас в Новомосковську Козодоєви-чого тільки не вигадують,аби відлякати читачів від газет яка несе людям правду. Правду,яка,як відомо,очі коле. Причому, в приступах істерії придворні блазні навіть не заперечують жоден з наведених нами фактів. Підхід інший:мовляв,інші теж порушують закони,брешуть,не платять податки,а”Новомосковська правда”пише тільки про Олексія Валерійовича.

         В народі кажуть,що ніколи людина не бреше більше,ніж після риболовлі і перед виборами. Для міста було б краще, щоб О.Фрейдін пішов рибалити,бажано-у себе в Миколаївці,а ще краще-прихопивши з собою друзів і подруг з агро- коаліції.

            Минулого тижня у виконкомі остаточно оформили ліквідацію місцевої радіоредакції. І прозвучали прозорі натяки на подібну долю газети”Новомосковська правда”, яка 5 лютого відзначатиме 99-у річницю з дня свого заснування. Ну що ж, “шановні” виконкомівці, спробуйте. Сергій Мороз уже зуби зламав, судячись з газетою і вимагаючи її закриття, йому теж вона була як кістка в горлі. Не дивно, що тепер з’явилися послідовники екс-мера, яким теж некомфортно сидіти на гарячій сковорідці.

Тільки є Відчуття того, що закінчите ви не краще, ніж Мороз-на підлозі у відділку поліції…