Суд відклав розгляд апеляції у справі Саакашвілі

Суд відклав розгляд апеляції на відмову ДМС визнати Саакашвілі біженцем

Апеляційний суд частково задовольнив клопотання екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі про відвід суддів, таким чином розгляд апеляції на відмову Міграційної служби визнати Саакашвілі біженцем відклали.

Таке рішення суддя Андрій Коротких оголосив на засіданні 22 січня, пише “Радіо Свобода”.

“Розглянувши заяву Михайла Саакашвілі про відвід суду, суд ухвалив заяву Саакашвілі про відвід складу суду задовольнити частково, передати справу для визначення суддів для вирішення питання про відвід. В іншій частині заяви Саакашвілі про відвід складу суду відмовити. На цьому судове засідання закінчено”, – сказав суддя.

Як пояснив “Українській правді” адвокат Саакашвілі Руслан Чорнолуцький, у якій частині клопотання задоволено і в якій відхилено, їм наразі достеменно невідомо.

“Це все відбувається в рамках однієї інстанції, в рамках апеляційного суду, інша колегія суддів повинна розглянути по процедурі відводу і визначитись, кого вони там будуть залишати і кого відводити. Ми не маємо ще тексту, тому коментувати це з мого боку не дуже коректно”, – сказав Чорнолуцький.

Він додав, що з цього рішення випливає, що “заява Саакашвілі розглянута, зупинене провадження, як ми і просили, зупинене на період розгляду клопотання”.

За словами Чорнолуцького, це є позитивним для Саакашвілі, оскільки доки розглядатиметься клопотання, адвокати і екс-президент Грузії отримають додатковий час на підготовку до інших судових справ.

Київський апеляційний адміністративний суд 22 січня розглядав апеляцію Управління Державної міграційної служби в Київській області на рішення Окружного адмінсуду Києва від 3 січня, який відмовив у визнанні незаконним рішення ДМС про відмову у визнанні Саакашвілі біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.

 

 

 

 

 

http://rudenko.kiev.ua/persons/sud-vidklav-rozgliad-apeliatsii-spravi