Новомосковськ. Триумф аутсайдерів.

Обласне управління статистики знову спростовує фейки новомосковських посадовців про розвиток нашого міста. Головне управління статистики у Дніпропетровській області 23 листопада розповсюдило низку експрес ?випусків щодо економічних, соціальних, демографічних, екологічних явищ і процесів, які відбуваються в регіоні.

         Наведені в статистичних звітах цифри і факти не мають нічого спільного з райдужними заявами керівників Новомосковська про розквіт міста.
Згідно зі статистичними даними, чисельність населення Новомосковська продовжує невпинно зменшуватися. Так, якщо станом на 1 січня 2017 року в місті проживало 71 тис. 111 чол., то на 1 жовтня нас залишилося 70 тисяч 726 осіб.
Новомосковськ продовжує пасти задніх за рівнем зарплат. Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника в Дніпропетровській області наразі становить 7 тисяч 177 грн. За рівнем оплати праці лідирують міста Тернівка і Кривий Ріг, середня зарплата в цих містах – 10 113 і 7 795 гривень на місяць відповідно. Найменші показники середньомісячної зарплати, як завжди, в містах Первомайськ і Новомосковськ – 5 624 грн. і 5 677 грн. відповідно. Ці два міста постійно “змагаються”, хто з них має найнижче оплачуваних працівників.
        Серед районів області першість за рівнем зарплат належить Павлоградському та Петропавлівському ра­йонам, де працівникам щомісячно нараховується в середньому по 11 375 грн. і по 11 013 грн. відповідно.
Субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг станом на 1 листопада ко­ристується 17 тисяч 132 домогосподарства Новомосковська (у 2016 р. – 12 025). Серед одержувачів субсидій 42% домогосподарств складаються з однієї особи, 30,1% – з двох, решта – з трьох та більше осіб. Нехитрими математичними розрахунками отримуємо шокуючу цифру – більше половини жителів міста не ви­тримують комунального гніту через низькі доходи.
А тепер задаймо собі питання: що робить наша міська влада, аби виправити ситуацію, підвищити сімейні доходи, ліквідувати зарплати “в конвертах”, вивести бізнес із тіні, створити нові легальні робочі місця, щоб люди не їздили в пошуках гідних заробітків в обласний центр чи взагалі за кордон. Згадайте, куди направляються мільйони, які місто отримує з держбюджету.

       Очевидно, туди, де їх можна віддати “своїй” фірмі, отримати свій шмат пирога і чекати наступних виборів, щоб на 1% від вкрадених грошей поставити у дворі гойдалку, роздати по 200 гривень алкоголікам і успішно переобратися на новий депутатський строк.

 

І винні в цьому не вони, винні – ми! Бо живемо одним днем і не думаємо про справжній розвиток міста, про майбутнє своїх дітей і онуків.
      Наступне повідомлення управління статистики: Дніпропетровщина на четвертому місці за обсягами будівельних робіт в Україні. За січень-жовтень 2017 року підприємства Дніпропетровської області виконали будівельних робіт власними силами на суму в 6,7 млрд.грн. Частка Дніпропетровщини в загальнодержавному обсязі будівельних робіт склала 9,1%.
А який же внесок Новомосковська в цей будівельний успіх області? Традиційний: ми тягнемо її показники донизу. Частка нашого міста в загальному обсязі виконаних по області будівельних робіт – 0,1%! Менше немає в жодному місті області. Для порівняння: частка Кривого Рогу – 39,1%, Дніпра – 36,7%, Павлограду – 14,9% і т.д.
       На інше годі було й сподіватися. Який інвестор захоче вкладати гроші в проекти у місті, де вони миттєво випаровуються і зникають у невідомому напрямку, де рішення приймаються на хлібозаводах? При цьому фінансова звітність у місті оформлюється бездоганно, бо за стільки років правоохоронці не можуть знайти, до чого причепитися. Папери в порядку, а місто деградує.
        Обсяг реалізованої промислової продукції з початку року в місті Новомосковську становить 0,7% від загальнообласного показника. Для порівняння: Кам’янське – 8,6%, Кривий Ріг – 39,3%, Нікополь – 7,6%, Павло­град – 5,9% і т.д.
       По містах і районах області зареєстровано 95 тис. 297 юридичних осіб. У Новомосковську їх 1457. Для порівняння: у Павло­граді, де чисельність населення найближча до показника Новомосков­ська (106 тисяч осіб), за­реєстровано удвічі біль­­ше – 2875 підприємств та непідпри­ємницьких юридичних осіб.
За обсягом прямих ін­вестицій Новомосковськ займає передостаннє місце серед усіх міст області, випередивши лише Марганець на 0,1%. Част­ка Новомосковська складає 0,3% від обласного показника.
       І наостанок. 20 листопада на Дніпропетровщині перебував президент. Він вручив ключі від нових квартир військовослужбовцям. З цього приводу ще кілька цифр: будівництво чотириповерхівки на 32 квартири обійшлося будівельникам лише у 7,5 млн.грн за­мість 19 мільйонів, закладених у проекті. Це не наші чиновники його будували! Їм би й 19-ти міль­йонів не вистачило! А відзвітували б так, що й комар носа б не підточив.
        Хто відповідальний за ці ганебні показники Новомосковська? Відомо хто – міська влада. Та влада, яка тужиться в бажанні перекласти всю провину за свої провали на центральну владу. Та влада, яка намагається вийти сухою із води, щоб невдовзі переобратися на новий строк.
      Хто конкретно відповідальний за такі грубі економічні і соціальні прорахунки? Відомо хто – депутати міської ради, які скла­дають ядро депутатської більшості під пред­во­дительством Опозиційного блоку, БПП, Выдродження,Зелені,БЮТ.

 

Александрович Андрій, Опозиційний блок.

Барсук Михайло, Опозиційний блок.

Бочкар Олександр, Опозиційний блок.

Васил’єв Дмитро, Опозиційний блок.

Вишневський Юрій, БПП.

Гаркавенко Олександр, БПП.

Дакова Тетяна, партія «Відродження».

Жовненко Василь, Опозиційний блок.

Заблуда Віктор, партія «Відродження».

Земляний Сергій, БПП.

Карачевцев Юрій, Партія Зелених.

Кістриця Станіслав, Партія Зелених.

Козаченко Галина, Опозиційний блок.

Коротич Світлана, партія «Відродження».

Корчевська Валентина, Опозиційний блок.

Кузнєцов Володимир, партія «Відродження».

Лєбєдєв Роман, Партія Зелених.

Морозов Костянтин, Опозиційний блок.

Матвієнко Леонід Іванович, Партія Зелених.

Мірошнік Олександр,  ВО»Батьківщина»

Резніченко Дмитро, ВО»Батьківщина»

Петрусенко Зоя, Опозиційний блок.

Поздняков Сергій, Опозиційний блок.

Сидорчук Павло, БПП.

Фінько Володимир, Опозиційний блок.

Фрейдін Олексій, Опозиційний блок.

Шаповалова Лариса, Опозиційний блок.

 

       Це та більшість, яка узурпувала владу в місті, яка збирається на сесії таємно від людей, яка “пиляє” на свій розсуд бюджетні кошти, яка нехтує думкою городян, яка увірувала у свою безкарність і яка, зрештою, приречена опинитися на смітнику історії Новомосковська. Бо обличчя у них все ширші й ширші, а людям при них живеться все гірше і гірше.

 

Картинки по запросу фото сесія новомосковськ

 

Картинки по запросу фото сесія новомосковськ

Похожее изображение

 

 

 

Все пізнається у порівнянні. Порівняння – інструмент роботи розуму.