Главному завхозу Нацполиции повезло с таинственно разбогатевшей тещей (ФОТО, ВИДЕО)

На березі обвідного каналу Київського водосховища Тетяна Зачиняєва володіє трьома земельними ділянками загалом на 39 соток, придбаними у 2017 р. Ринкова вартість землі тут – 2,5 тисячі доларів за сотку, а значить ціна ділянок Зачиняєвої має складати 97,5 тис/ дол.

Татьяна Зачиняева, теща главы Департамента управления имуществом Национальной полиции Ивана Наумова, является владелицей люксовой Maserati Levante, земельных участков под Киевом и Николаевом, а также недостроя стоимостью в полмиллиона долларов. Подробности – в сюжете Леси Ивановой «Теща на миллион» для программы «Наши гроши с Денисом Бигусом».

 

На одній із ділянок наразі зводиться приватний будинок.

 • 6 ділянок – Володимир Вільгушинський, син судді ВСУ Михайла Вільгушинського;

 • 4 ділянки – Жанна та Анастасія Репіни, дружина і дочка Геннадія Репіна, екс-начальника Департаменту оперативно-технічних заходів МВС (2010-2014);

 • 3 ділянки – Ярослав Тесленко, син вже покійного генерала й очільника ДПІ у Святошинському районі м.Києва Володимира Тесленка;

 • 2 ділянки – Катерина Тарасова, позаминулого року затримана на хабарі екс-начальниця управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Харківській області;

 • 1 ділянка – Оксана Шуневич, дружина начальника оперативного управління Києво-Святошинської ОДПІ Київської області Миколи Шуневича.

Неподалік теща поліцейського чиновника скупила ще 36 соток землі на березі Дніпра. Ділянки були придбані в різні роки. Ринкова ціна викуплених ділянок – має складати 90 тис дол. Будинок на них, судячи з даних Google Maps, почали зводити в 2012 р.

 

За оцінкою столичного архітектора Івана Пономаренка, вартість 5-поверхової «коробки» має складати близько 450 тис дол.:

«Найголовніший фактор ціни – це об’єм. Приблизно тут є мінімум 440-450 квадратів один поверх. Цоколь і мансарда, сильно занизивши планку, порахуємо в половину їхньої площі реальної. Ми маємо 1800 кв.м. Це об’єм 10-15 будинків нормального розміру. Помножимо на 250 дол за метр квадратний. Отримаємо 450 тис дол. Це за цінами цього і минулого року точно мінімально. Реально, якщо замовляти в якійсь будівельній фірмі, середньої руки, навіть дешевій, навіть бригаду наймати з прорабом – це буде в таких рамках.  Можливо, більше – тут дуже багато залізобетону, тут з/б каркас. Залізобетон зараз по Києву під ключ – 200 дол/куб, тут щонайменше 1000 кубів, це уже 200 тис дол.»

Сусідні з Зачиняєвою ділянки та будинки – також належать або орендовані правоохоронцями та чиновниками. Зокрема, минулого року  саме в цьому елітному поселенні програма «Наші Гроші» знайшла землю голови СБУ Василя Грицака та «януковичівського генерала», екс-очільника МВС Київської області Костянтина Сапка.

 • Олександр Шевченко, донедавна суддя Апеляційного суду Київської області. Звільнився у розпал судової реформи і деклараційних перевірок;

 • Олена Андрющенко, прокурор із міської Прокуратури Києва;

 • Ярослав Москаленко, народний депутат (депгрупа «Воля Народу»), екс-регіонал і екс-заступник голови КОДА – коли її очолював генерал-полковник від СБУ Анатолій Присяжнюк;

 • Олександр Савченко. Нині перший замголови КОДА, до того близько 30 років працював у МВС, у тому числі заступником Юрія Луценка, коли той очолював Міністерство;

 • Анатолій Андрієнко,  екс-очільник податкової міліції Київської обласної податкової.

Також у тещі Івана Наумова виявилося дві ділянки у с.Рибаківка Миколаївської області. На березі Чорного моря у 2013 р. вона придбала 40 соток, загальна ринкова вартість має складати близько 40 тис дол. У майновому реєстрі на цьому місці досі значиться будиночок на 40 кв.м., однак насправді тут уже закладено фундамент під велике будівництво, можливо, готель.

Окрім того, Тетяна Зачиняєва у лютому 2017 р. стала власницею Maserati Levante (2016р.в.), це єдиний кросовер у лінійці люксового бренду Maserati. В офіційного дилера такі авто коштують від 3 млн грн., це 110 тис дол. (з останніми знижками – 2,6 млн грн. або близько 98 тис дол) Авто Зачиняєвої наразі також виставлене на продаж – за 90 тис дол. Раніше на автівці стояли такі ж номери «4444», що і на Volkswagen Touareg, записаному на дочку Зачиняєвої – дружину Наумова Валентину.

Офіційні доходи Тетяни Зачиняєвої за останні 5 років складають 10,5 тис грн. Згідно з даними ЄДРПОУ, Зачиняєва є співвласницею низки приватних компаній, донедавна аж 5. Разом з тим жодна з них, вочевидь, не приносить значних прибутків:

 • ТОВ «Експрес-Пеймент» (зв’язок, співвласниця з 2010р.) – фірма з 2012р. перебуває в стані ліквідації

 • ТОВ «НВМ Група» (неспеціалізована оптова торгівля, співвласниця з 2014 р.) – фірма з 2017 р. перебуває в стані ліквідації. Зареєстрована у багатоквартирному будинку, телефон у реєстрі не вказаний. Згідно з офіційною відповіддю ДФС на запит «Наших Грошей» – звітності не подає.

 • ТОВ «Український Земельний Альянс  «Нова Терра ХХІ» (діяльність у сфері геології та геологорозвідування, співвласниця з 2008р.). За місцем реєстрації – у житловому будинку, в підвалі котрого розташовані робочі приміщення історичного музею – фірма відсутня. Згідно з офіційною відповіддю ДФС на запит «Наших Грошей» Податкова звітність востаннє подавалась підприємством у 2011 р.

 • ТОВ «Вайстек Сервіс» (зв’язок, співвласниця з 2009 до вер. 2016) За даними YouControl, у 2013-2014-2015 роках фірма звітувала про високі доходи, подекуди до 3 млн грн. , однак видатки звітувала на тому ж рівні, відтак чистого прибутку – в межах 20 тис грн. Наразі фірма змінила власників та перереєстрована у Запоріжжя. За місцем реєстрації відсутня.

 • ТОВ «Київпейсервіс» (зв’язок, співвласниця з 2015). За даними YouControl, у 2015-2016 роках фірма звітувала про високі доходи, подекуди до 1 млн грн. , однак видатки звітувала на тому ж рівні, відтак чистого прибутку – в межах 35 тис. грн. 

Нагадаємо, Іван Наумов до середини 2000-х працював у правоохоронних органах Донецьку, пізніше перевівся до Києва, у 2012 р. отримав посаду у Вінницькій області – спочатку начальника управління державної служби по боротьбі з економічними злочинами, з квітня 2014 р. – заступника начальника УМВС області, пізніше повернувся до столиці – отримавши посаду начальником Департаменту матеріального забезпечення МВС України, а нині Департаменту управління майном Національної поліції України. З доходів Наумов декларує лише зарплатню: 12 тисяч на місяць у 2014 р., 18 тисяч у 2015 р. , 38 тис у 2016 р.

Дружина Наумова, згідно з його ж деклараціями за останні три роки – ніде не працює, єдиний дохід – разовий, 580 тис грн. від продажу автівки у 2015р. Валентина Наумова значиться співвласницею кількох приватних компаній, однак від жодної з них не задекларовано прибутку.

Згідно з останньою декларацією Наумова, на його дружину були зареєстровані авто Volkswagen Touareg (2011р.) та мотоцикл Harley-Davidson Vrscf (2009р.) Наразі автівка продана, замість неї придбана нова тієї ж моделі, але вже 2017 р.в. Таке авто у офіційного дилера коштує під 1,5 мільйони.

Коментувати статки тещі Іван Наумов відмовився, посилаючись на те, що вони не є його особистими: 

«Яке відношення моя родина, те що відповідно до чинного законодавста, те що треба вносити в декларацію, то я вношу, а що стосується  там тещі чи тестя, вони не проживають з нами, я не повинен його декларувати. Звідки в неї всі ці речі – спитайте в неї. Якби вона проживала зі мною, я б із задоволенням задекларував, показав би все як треба».

http://www.litsa.com.ua/show/a/39330