Новомосковська влада не хоче чути людей!!!

Ми жителі мікрорайону Перевал, не можемо знайти  того, хто нам допоможе у вирішенні питання безпеки пішоходів і комфортного пересування вулицями.

         Вулиці Подолянська, Заозерна і Гавришев Кут дуже вузенькі, особливо в районі оранжереї. Коли по них їдуть машини, та ще й зустрічні, людям діватися просто нікуди. Особливо якщо дощ, калюжі, а ще- коли люди з роботи повертаються в суцільній темряві, а очі освітлюють фари машин. Діти, йдучи до школи, вимушені, уникаючи машин, пригати в калюжі і по півдня сидіти на уроках з мокрими ногами.

         Ми давно пропонували або зробити пішохідні доріжки, або встановити хоча б на цьому відрізку односторонній рух машин, це б якось згладило ситуацію. Неодноразово зверталися до виконкому. Але звідти отримуємо одні відписки:” немає можливості, буде незручно”.

Але кому незручно? Водію джипа який витратить на їзду на хвилину більше?

А нам зараз зручно? Чому про простий люд ніхто не переживає?

 І  хоча б ями позасипали по вулицях – палець об палець ніхто нічого не робить, працюють лише на свій карман.

         Ми так і залишилися не почутими у виконкомі. Тому я поскаржилася на них обласному начальству. Покликали на прийом в обласну державну адміністрацію. Я розказала все – і про дороги, і проте, як партія Зелених сокирами махає, аж щіпки летять, і як вони захопили кладовища і звільнили на Перевалі гарного наглядача, і багато чого іншого.   https://gorozhanin.dp.ua/novosti/33437-pohoronnaya-mafiya-v-novomoskovske.html

Лєбєдєв Р., Кісєльов В.,   Кардашов О., Карачевцв С. Кистриця С.,  Матвієнко Л.

Картинки по запросу фото партия зеленых новомосковск

Картинки по запросу фото партия зеленых новомосковск

 

Картинки по запросу фото партия зеленых новомосковск

 

Але мені відповіли, що нічого з нашою міською владою зробити не можуть. Бо у нас самоврядування. Не мають права вони до нас вмішуватися, бо це ми самі собі вибрали керівників міста. У Дніпрі мене лише запитали, чому, якщо в усі інстанції йдуть купи  скарг від жителів Новомосковська, ми самі не проявляємо активності, не збираємо підписи за перевибори такого начальства.

Отже допомоги немає звідки чекати.

Надіятися треба тільки на себе.

 

 

 

Чуприна Тетяна Миколаївна, вулиця Заозерна.