Мої вітання, Алльошо!

Мої вітання, Алльошо! Пише тобі звичайний громадянини Новомосковська. І хоче з тобою «побалакать» на тему, яка тобі, ніби, болить. У квітні 16-го року на тій ділянці набережної, яку ти зібраввся реконструювати, мої побратими, і я, зокрема, проводили суботник.

     Скільки ми звідтіля вигребли сміття, жах. Починаючи від пластикових стаканчиків, закінчуючи секціями старезних порваних диванів. Ми не піарились, не викликали телебачення (що правда, камера у нас і своя була), нашою метою було, зробити нашу Країну чистішою. А ти розгорнув тільки заради своїх обіцянок-цяцянок шаленний ПіАр.

ПіАр настільки потужний, що він мені заважеє дивитись на Ютубі той контент, який мені цікавий. І ладно б, якби що путнє, але раптом посеред лекції по «Теорії чисел» вилізла твоя нахабна пика, я й поцікавився, кому ця пика належить.

А налижитьь вона, як виявилось, «Фрейдин Алексей Валерьевич Политическая Партия «Оппозиционный блок»» саме та партія, яка, на мою думку, є ворожою до моєї Країни і має бути знищена. Мої лінощі завадили мені змонтувати ролик про те, як ми проводили той суботник, і як виглядала набережна «до» і «після», але весь «сирець» є.

 

А ти хто такий? Ти міг би забруднити руки?

Чи цікавить тільки «зірвать джек-пот», щоб сьорбнуть з бюджетного корита?

Без поваги, громадянин міста Новомосковськ, Якименко Анатолій.

 

 

 

 

Анатолий Якименко

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter