Новомосковська міська рада – тоталізатор ?

Мабудь вже всі мешканці міста Новомосковська на протязі майже 2 років, звикли до того, що сесії міської ради проходять утаємничено та без розголосу. Що відбувається на цих сесіях мешканці та навідь депутати яких не пускають на сесії не знають. А отже винести якісь питання для вирішення людських проблем не має змоги ні у людей ні в окремих депутатів!

       Потім після  таких таємничих  сесій відбуваються не зрозумілі для людей речі, такі як реконструкція площі Героїв, де нищяться варварськими та як виявляється не законними діями  дерева. Чи то буде зона відпочінку, чи місце памяті Героїв? Або буде місце для торгівлі з лотків з підземним паркінгом? До цих пір місцева влада так і не спромоглася довести до відома городян що ж воно буде. Далі, не відомо чи буде  централізоване опалення взимку? Також до цих пір про опалення в місті це питання ходить на рівні чуток, а не офіційних повідомлень місцевої влади. 

Тому серед мешканців міста вже визначилась стійка думка, що міська рада це такий собі тоталізатор. Де люди можуть зробити ставки. Чи буде сесія чи ні? Де саме буде сесія? В який день відбудеться сесія? І т.п

Ось і цьго разу, секретар міської ради Горошко С.Г. , та певне вже відоме коло депутатів,

https://gorozhanin.dp.ua/novosti/31254-ocherednoj-privet-gorozhanam-novomoskovska-ot-psihiatricheskogo-otdeleniya-novomoskovska-miska-rada.html  

 

http://nasamari.dp.ua/uploads/2017/07/deputaki-pidarasik-1-1.jpg

не мудрували, та не придумали нічого нового як діяти по старій відпрацьованій схемі для заплутування громадян та депутатів які не входять до  “обраних”, це депутати від “УКРОПу”  Нечта Н., Хорольська О., Сидорчук О., один депутат від БПП Білий І.І., та один депутат від РПЛ. 

Та не виконуючи постанову суду, де і сам зазначає у роспорядженні!!!

Так 18.09.2017  секретар міської ради Горошко С. видає перше роспорядження про скликання 10-ї сесії.

http://www.novomoskovsk-rada.gov.ua/document/pro-sklykannya-chergovoyi-xi-sesiyi-novomoskovskoyi-miskoyi-rady-vii-sklykannya

 

 

   

І ось вже 27.09.2017 той же Горошко С. видає вже друге роспорядження 

http://www.novomoskovsk-rada.gov.ua/document/pro-vnesennya-zmin-do-rozporyadzhennya-vid-18092017-r-no-

162-r-pro-sklykannya-chergovoyi-xi

Всі тіж самі депутати, всі тіж самі пропозиції!

А чи замислюються ці депутати що вони увійшли в зговір та працюють на винесення певних, потрібних для когось рішень? І що в певний час це буде доведено  правоохоронними органами? 

 

Так, на перед ми вже знаємо що 29.10.2017р., в бібліотеці сесія не відбудеться! Не буде кворуму! Схема відпрацьована!

І де насправді буде  сесія та чи буде взгалі, ніхто сказати не може. 

Тому виходить що і назву дали городяни міській раді – ТОТАЛІЗАТОР!

А секретаря міськради Горошко С.Г – маклером (Ма?клер — торговый посредник. Как правило, маклер профессионально занимается посредничеством при покупке и продаже товаров, ценных бумаг, услуг, способствует заключению сделок купли-продажи путём сведения партнёров.)

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D0%BB%D0%B5%D1%80

 

P\S Тож шановні, як що  бажаєте переконатися в цьому, приходьте 29.09.2017р. о 10-00, у центральну бібліотеку, вул. Паланочна, 17 б.

 

 

 

 

 

 

Олена Мітченко