Сакварелідзе: РУХ НОВИХ СИЛ готується до всеукраїнської акції 17 жовтня (ФОТО, ВІДЕО)

Член Ради партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Давід Сакварелідзе разом з народними депутатами і громадськими активістами під час виступу на Майдані Незалежності заявили про підтримку всеукраїнської акції, яка запланована на 17 жовтня біля Верховної Ради.

За словами учасників заходу, головними вимогами акції є:

1. Створення антикорупційних судів;
2. Зняття депутатської недоторканості;
3. Зміна виборчого законодавства.

Давід Сакварелідзе нагадав, що РУХ НОВИХ СИЛ завжди підтримував всі здорові ініціативи з перезавантаження політичного класу.

«Ми стояли під судами і вимагали покарання корупціонерів, які сьогодні так само комфортно себе почувають, як за часів Януковича», — розповів політик.

Він підкреслив, що РУХ НОВИХ СИЛ буде активно готуватись до акції 17 жовтня.

«РУХ НОВИХ СИЛ і Михайло Саакашвілі будуть стояти там, де стоять правильні люди. Ми пишаємось тим, що сьогодні ми опинились на правильному боці. Не на стороні крадіїв, бандитів і бариг, а на стороні правильних людей», — підкреслив Сакварелідзе.

Народний депутат Віктор Чумак заявив, що необхідно змінити виборче законодавство на пропорційну систему з відкритими списками. Він нагадав, що ця позиція є одним з пунктів коаліційної угоди.

«Я думаю, що 17 жовтня вийде вся країна. Виходьте! Покажіть своє право на розумну, нормальну виборчу систему і на розумних нормальних політиків», — закликав він.

Народний депутат Юрій Левченко повідомив, що в парламенті вдалось зібрати 158 підписів під законопроектом 6773 про внесення змін до Конституції України в частині скасування депутатської недоторканності.

«Потрібно зробити все, щоб позбутися мажоритарки. Зрозуміло, що без тиску громади це питання не зсунеться місця. Тому треба зробити все можливе, щоб 17 жовтня під стінами Верховної Ради були тисячі і тисячі злих, щиро обурений українців , які будуть вимагати у цієї злочинної влади прийняти відповідні рішення», — заявив Левченко.

Народний депутат Єгор Соболєв заявив, що закон про скасування депутатської недоторканості дозволяє зменшити бажання тих, хто хоче сховатися від закону у Верховній Раді, а закон про обрання наступного парламенту за відкритими списками дозволяє залучити до політики, до управління державою більш принципових, авторитетних справжніх лідерів країни.

 

«Вкрай важливо прийняти наш закон про творення антикорупційного суду. Цей закон дозволить вже зараз, не чекаючи наступних виборів , відправляти за грати тих людей , які плутають політику з бізнесом», — підкреслив Соболєв.

У акції на Майдані Незалежності взяли учать: член Ради партії РУХ НОВИХ СИЛ Давід Сакварелідзе, народні депутати Сергій Лещенко, Мустафа Найєм, Світлана Заліщук, Віктор Чумак, Юрій Левченко, Єгор Соболєв, Олег Петренко, екс-нардеп Єгор Фірсов, глава Центру протидії корупції Віталій Шабунін, експерт Реанімаційного пакету реформ Олександр Леменов.

 

 

https://rns.org.ua/last-news/sakvarelidze-ruh-novih-sil-gotuyetsya-do-vseukrayinskoyi-aktsiyi-17-zhovtnya-foto-video/