Чи домовився Вілкул про індульгенцію?

Підозрюваний в ухилянні від сплати податків Олександр Вілкул бадьоро почувається на трибуні Верховної Ради і навіть заговорив українською.

 

Опоблоківець  який донедавна був затятим прихильником «руского міра» і віщав про «громадянську війну» на Сході України, раптово перекинувся на патріота і переконує всі політичні сили об’єднатись «навколо захисту і розвитку України».

Здивування такою різкою зміною політичног курсу перевертня-Вілкула висловив Андрій Денисенко разом із побоюванями щодо ймовірної домовленості «опозиціонера» з правоохоронцями про індульгенцію за державну зраду, кров українців і розграбування країни.

«Принаймні, чутки про торбу з 10 мільйонами доларів, які блукали київським коридорами останні пару місяців – це той самий дим не без вогню, а саме брудне й криваве вілкулівське бабло – доволі серйозна спокуса для окремих цинічних бариг», – написав нардеп у своєму ФБ.

Він також додав, що буде радий  помилитися і сподівається на анонсоване генеральним прокурором подання до ВР на зняття з Вілкула депутатської недоторканості, овечої шкури патріота і притягнення злочинця до кримінальної відповідальності.

 

Соломія ШВАЙКА

 

 

 

 

 

 

http://dniprograd.org/2017/09/19/chi-domovivsya-vilkul-pro-indulgentsiyu_60564?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook