Тітушки є спецпідрозділом нової поліції

      Під час сутичок у Дніпрі поліція охороняла та супроводжувала натовп тітушок. Журналіст Дмитро Гнап заявив, що керівників місцевої поліції не буде покарано за побиття ветеранів АТО 9 травня у Дніпрі, а відповідні заяви міністра внутрішніх справ Арсена Авакова є не більше, ніж грою на публіку.

Про це він написав на Facebook.

      «Вас же не вводять в оману заяви Авакова щодо останніх подій в Дніпрі, так? Зняти керівників місцевої поліції на радість фб-аудиторії, це добре, звісно. Але в МВС ще чимало посад, куди можна тишком-нишком пересунути цих діячів», – зазначив Гнап.

За його словами, за останні три роки після Революції Гідності у діяльності МВС майже нічого не змінилося.

      «І союз ментів та тітушок, так само міцний, як завжди. Бо тітушки потрібні цій владі, так само як і попередній. І коли Аваков з гнівом і пафосом знімає з посад керівників і обіцяє рішуче розібратися і всіх покарати, не забудьте його спитати: чи хтось взагалі з цього ментівсько-тітушного кодла був покараний за ці роки?», – наголосив Гнап.

Крім того, він провів паралелі між сутичкою під час святкування 9 травня у Дніпрі та протистоянням активістів та правоохоронців під час Майдану та опублікував відповідні фото.

    «Подивіться на перше фото. Воно зроблено чотири роки тому, ще за Януковича. На ньому найвідоміший «тітушка» України – Вадим Тітушко з братвою дружньо спілкується з «беркутівцями». Згодом, з’ясувалося чому: Вадік Тітушко та його друзі-бандити займалися в клубі бойових мистецтв «Будо» при Білоцерківському райуправлінні міліції. Тобто, були таким собі спецпідрозілом міліції «Тітухан», – написав Гнап.

     «Друге фото – вчорашнє з Дніпра. На ньому нова поліція охороняє і супроводжує натовп тітушок. Поліцейські нормально спілкуються і не затримують нікого з цієї банди. Тому що тітушки і є наша нова поліція. Її спецпідрозділ», – додав Гнап.

Як відомо, прокуратура Дніпропетровщини розпочала кримінальне провадження за фактом перевищення влади службовими особами поліції області.

 

 

 

 

http://ua1.com.ua/society/titushki-e-specpidrozdilom-novoji-policiji-zhurnalist-30566.html

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter