Поліція Дніпропетровської області затримала чоловіка, який керував “тітушками” у Новомосковську (ВІДЕО)

Поліція Дніпропетровської області затримала чоловіка, який керував “тітушками” під час подій 9 травня.  Про це “Українській правді” повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

     “Сили поліцейських спецпризначеннців та карного розшуку кримінальної поліції Дніпра сьогодні затримали особу, яка керувала діями “тітушок” у Дніпрі під пам’ятником Слави. Цей діяч і раніше притягувався до кримінальної відповідальності”, – зазначив Аваков.

 

 На уточнююче питання речник Нацполіції Ярослав Тракало повідомив, що затримання відбулося у Новомосковську.

“Це 27-річний місцевий мешканець, який має багате кримінальне минуле. Саме він керував діями молодиків, які жорстоко побили ветеранів АТО”, – повідомив він.

“Поліція встановила його місце знаходження та доставила до прокуратури Дніпропетровської області для проведення слідчих дій”, – додав Тракало.

Він уточнив, що затримання відбувалося у п’ятницю вдень.

Станом на 17:10 із затриманим слідчі прокуратури та Нацполіції проводять слідчі дії.

Як відомо, 9 травня 2017 року в місті Дніпро сталася масова бійка, було травмовано 14 осіб, а за підозрою в причетності до сутичок затримано 15 осіб.

За даними ЗМІ, штовханину з АТОвцями почали невідомі хлопці спортивної статури, які перед цим охороняли агітаційні намети “Опозиційного блоку” та мали помаранчеві позначки на грудях, а поліція через це відтіснила ветеранів.

Керівник головного управління поліції Дніпропетровської області призначив службове розслідування дій поліції під час масових заходів до Дня перемоги над нацизмом.

Пізніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звільнив низку поліцейських у місті Дніпро, зокрема начальника обласного та місцевого управління Нацполіції.

 

P/S  Як наше видання уже більше півтора року пише що всі тітушки знаходяться у Новомосковську у Нестеренко, віявилося не помилкою. 

І те що керівник місцевої поліції пан Рибак ніяк не може їх знайти!!

 

 

Начальник полиции Новомосковска Рыбак

 

Слева главный титушковод Нестернко, с права зам.  Новомосковской полиции Кныш

http://nasamari.com/uploads/2017/03/titushka-i-ment.jpg

 

 

Начальник полиции Новомосковска Рыбак

Новомосковск хлебозавод  № 11  Нестеренко

 

 

  

 

 

Новомосковск клуб О.Гончара 

 

 

А виявляється все дуже просто, треба виконувати свою роботу! Та працювати на свою країну та своїх громадян! 

Питання, так на кого працює керівник місцевої поліціїї пан Рибак???

 

 

 

 

 

 

http://www.pravda.com.ua/news/2017/05/12/7143709/