Самозванці у Новомосковському виконкомі сфальсифікували протокол громадського обговорення!! (ВІДЕО) (ДОКУМЕНТ)

 У виконкомі 10 березня провели так зване громад­ське обговорення питання щодо запропонованого народним депутатом Вадимом Нестеренком об’єднання територіальних громад з центром у Новомосковську.

       Нагадаємо, в малому залі виконкому на “круглий стіл” зібрали кілька десятків людей, переважно бюджетників, керівників комунальних установ і організацій міста, голів квартальних комітетів. Питання щодо об’єд­нання громад навіть не ставилося на голосування. Тоді навіщо збирали збори?

         Ми запідозрили, що протокол зборів може бути сфальсифікований. Адже всього через кілька днів, 16 березня, результати цього громадського обговорення стали підставою для прийняття депутатами на сесії рішення № 364, в якому, зокрема, говориться:

  

“…Розглянувши … результати громадських обговорень, Новомосковська міська рада вирішила:

  1. Дати згоду на добровільне об’єднання територіальних громад…”

       Редакція направила запит до виконкому для витребування копії протоколу зборів. Як виявилося, наші підозри були небезпідставними. Судіть самі:

Як можна було написати в протоколі

“ВИРІШИЛИ”, якщо на зборах ніхто нічого

не вирішував, навіть рук ніхто не піднімав?

Хто ж тоді це вирішив?

     

          Про те, що жодного голосування під час “круглого столу” не було, говорить і той факт, що і в протоколі не зазначено (як це має бути), скіль­ки людей проголосувало “за”, “проти” чи “утрималися”.

         Що це – прикрий орга­нізаційний прокол, забудькуватість чи “мах­новщина”, анархія, показник того, що у Новомосковську вже навіть такими елементарними зов­нішніми ознаками демо­кратії, як голосування, іг­норують і вважають їх зайвими? Мовляв, ми і без вас усе вирішили, ваша справа – покірно з усім погоджуватись. Це й не дивно, адже й не такі викрутаси міської влади досі проходять абсолютно безкарно.

         Роз’яснювальна робота, яка покладена чинним законодавством на місцеву владу щодо суті ОТГ, була нею провалена. Людей і досі тримають у невіданні, більшість не розуміє елементарних плюсів і мінусів створення величезної громади. Керівництво міста обмежується загальними магічними фразами на кшталт: “Все буде добре, у нас буде більше грошей”. Хочеться запитати: а у нас? Тому вибір між “за” і “проти” – сліпий вибір, населенню підсовують кота в мішку.

        Можливо, усвідомивши, що з виконкомівським протоколом дещо напартачили, влада дає команду терміново провести громадські обговорення в трудових колективах. Там всі “за”. Про це на сесії повідомив секретар міської ради С.Горошко, додавши, що у зборах взяли участь 700 чоловік. Що це за колективи, де їхні протоколи? Знов-таки, ми направили запит до виконкому, щоб і про це дізнатися.

       Відповідь була очікуваною і відкривала завісу над одностайністю під­тримки ідеї народного депутата: майже всі колективи – це бюджетники. Серед них – міська лікарня, центр ПМСД, стоматологія, “швидка”, Терцентр, управління освіти, адміністрація усіх шкіл, управління культури, со­ціального захисту населення, Пенсійного фонду, водоканал, КП “НККП”, “Спорт для всіх”. Усі учасники зборів проголосували “за” об’єднання, за виключенням міськгазу, який єдиний у списку не залежить від бюджетних грошей і працівники там не надто переймаються, що їх за непослух адмі­ніст­рація буде пресувати. Тому 6 чол. з 53 присутніх там утрималися.

        Отже, підставою для прийняття рішення сесі­єю міської ради щодо ОТГ став сфальсифікований у виконкомі протокол громадського обгово­рення. Що з того вийде далі, наскільки законним є в такому разі прийня­те на йо­го підставі сесій­не рішення, покаже час і реакція громадськості на ці очевидні неподобства.

 

Та ско­ріш за все, вкотре про­ковтнемо – і забу­демо…?

 

 

Новомосковська правда