ПЕРША ВЕСНЯНА ЕКОТОЛОКА В НОВОМОСКОВСЬКУ. (ВИДЕО)

18 березня, в суботу, о 10.00 зустрілися біля “Горбатого” мосту, щоб з користю провести ранок вихідного дня. Спільними силами громади міста, прибрали парк та прогулялися на свіжому повітрі в компанії активних та відповідальних людей.

Погода була на нашому боці, тому вийшов повноцінний суботник з залученням громади міста, активістів та громадських організацій.

Також молодими активістами було запропоновано Мєру міста Літвіщенко В.І., приєднатися до їхньої акції. На що Віктор Іванович з радістю відгукнувся на пропозицію молоді.

 

 

       

 

 

      

 

      

 

 

 

На порядку денному не тільки прибирання парку за “Горбатим” а і обговорення актуальних екологічних проблем – вирубка лісу та осадка нових дерев.

Національний корпус забезпечив всім необхідним інвентарем для роботи. Від нас бажаючих було тільки потрібно ,лише хороший настрій, взяти з собою декількох друзів та пару годин  часу.

Фото Руслана Сергійчука.

 

і НА САМ КІНЕЦЬ ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ДО МЕШКАНЦІВ МІСТА , А ТАКОЖ І ГОСТЕЙ. НЕ ЗАЛИШАЙТЕ СМІТТЯ  У ЛІСІ ПІСЛЯ ВІДПОЧИНКУ!

ЗБЕРЕЖІМО ПРИРОДУ ДЛЯ НАШИХ ДІТЕЙ!

ДЯКУЄМО!

 

 

 

 

 

 

 

Суботник буде організований в рамках проекту #Проект_чистота – все сміття буде розсортовано на ПЛАСТИК, СКЛО, ж/б БАНКИ і передане на вторинну переробку в один із пунктів збору Эко-Самарь :: Новомосковск.