В отношении Селихова П.И полиция возбудила уголовное дело (ВИДЕО)

Новомосковская полиция возбудила уголовное дело в отношении бывшего главы Новомосковской районной администрации Павла Ивановича Селихова по-прозвищу «Паша Самарский пидрахуй» — сообщает: Алексей Прокопенко

     

            Нам стало відомо, що на виконання відповідної ухвали Новомосковського міскрайонного суду слідчим відділом Новомосковського відділення поліції відкрите кримінальне провадження стосовно колишнього голови Новомосковської районної державної адміністрації Селіхова П.І. за фактом ст.364 (зловживання службовим становищем), ст.367 (службова недбалість), ст.351 (перешкоджання депутатській діяльності) кримінального кодексу України .

            Нагадаємо, що Гаценко Віктора Васильовича, колишнього голову Орлівщинської сільської ради, вироком від 11.08.2016 року у кримінальній справі №183/6706/14 Новомосковським міськрайонним судом визнано винним у вчиненні злочину передбаченого ст.369-2 Кримінального кодексу України.
15.08.2014 року Гаценко В.В. отримав неправомірну вигоду в розмірі 16500 гривень за сприяння у вирішенні депутатами сільради земельного питання. В судовому засіданні Гаценко В.В. свою провину визнав повністю та щиро розкаявся.
Відповідно до вимог статті 79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Гаценко В.В. вважається звільненим з 30 вересня 2016 року, тобто після отримання виконкомом сільської ради копії обвинувального вироку, що набрав законної сили.
Згідно відомостей з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення Гаценко Віктор Васильович належить до переліку осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.

               Відповідно норм Закону України «Про службу в органах самоврядування» така особа не має права виконувати обов?язки сільського голови та особи, наділеної повноваженнями держави.
Не зважаючи на такі обмеження, з корисних мотивів та всупереч інтересів Територіальної громади села Орлівщина, Гаценко В.В. незаконно підписував документи сільради, платіжні документи на перерахування бюджетних коштів, та отримував заробітну плату, що завдало істотної шкоди громаді села.
             В жовтні 2016 року, з метою забезпечення виконання законів України , в тому числі Статті 79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст.2, 15 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст.2, 3, 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», депутати сільської ради звернувся до голови Новомосковської районної державної адміністрації Селіхова П.І. із зверненням, у межах і формах, визначених Конституцією і законами України, вирішити питання забезпечення законності стосовно
— припинення правопорушень з боку Гаценко В.В., усунення його від незаконного виконання повноважень Орлівщинського сільського голови, забезпечення норм пункту 3 частини 1 Статті 79 та пункту 2 частини 11 Статті 79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»;
— забезпечення приведення уповноваженої особи до виконання обов?язкив Орлівщинського сільського голови відповідно пункту 2 та пункту 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
— належного оформлення звільнення громадянина Гаценко В.В. з посади сільського голови.
З необґрунтованих причин, всупереч інтересів державної служби, інтересів держави, інтересів територіальної громади села Орлівщина, Селіхов П.І. відмовився виконувати вимоги депутатів сільської ради.

            Через злочинну бездіяльність колишнього голови Новомосковської районної державної адміністрації Селіхова Павла Івановича з жовтня 2016р. і по теперішній час незаконно перераховано платежів з місцевого бюджету на суму більше трьох мільйонів гривень, незаконно відчужено майно на суму 82 тисячі гривень, вчинено нецільове використання бюджетних коштів на суму 48 тисяч гривень, за даними держказначейства.

           Слідство по даній справі веде досвідчений слідчий Дубінін В.С., колишній співробітник УБОЗу.
За даними правопорушеннями передбачено відповідальність у вигляді обмеження волі строком до трьох років.

Коротка історія Павла Івановича Селіхова «Павло Самарський підрахуй»

http://nasamari.com/novosti/15261-v-otnoshenii-selixova-policiya-vozbudila-ugolovnoe-delo.html