В цей день Штаб АНТИблокади закінчив своє існування.

 

В цей день Штаб АНТИблокади закінчив своє існування. Навіть не під час побиття ветеранів спецназом поліції на під’їзді до Бахмута. А саме тут – біля редуту “Богдан” в Гірському Луганської області.

Через кілька хвилин ці бабусі і шахтарі зрозуміли, що їх обдурили, потиснули хлопцям руки і поїхали. Тітушки, що стоять за ними не зважилися піти в наступ, хоча мали триразову чисельну перевагу.

Ввечері Штаб Антиблокады заявив про свій розпуск “не бажаючи провокувати громадянську війну”. Справжня причина цього рішення була трохи інша – вони не бажали “провокувати сміх”.

Блокада торгівлі на крові як лакмусовий папірець проявила всі консерви фсб і української корупції в патріотичному таборі. Де всі ці вчорашні “волонтери”, “полум’яні трибуни”, прогресивні народні депутати, “герої війни”, вьюноши з світлими очима? В ямі людського презирства. І транзитом туди спрямовується вся чинна влада. За брехню, за торгівлю на крові, за цинізм, злодійство і зраду.

Народ України виявився мудрішим ніж планували політтехнологи ФСБ і Банкової. Знову, як у 2014.

Дякую вам люди. Низький уклін.

P.S. Вночі заклопотане і перелякане начальство силовиків змогло знайти тільки п’ять чоловік готових стріляти у ветеранів на редуті “16 бата” в Фенольної. Інші або заявили, що “вони – українці”, або банально злякались.

Ряд співробітників поліції висловила готовність покласти рапорт про звільнення на стіл. Прямо зараз. Ветеранам обірвали телефони майже всі поедставители військових частин. На підтримку. В кінці кінців штурм скасовується. Вони здулися. Злочинні накази просто перестали виконувати. А значить – патріоти на правильному шляху.

Торгівля з окупантом на крові буде знищена

Слава Україні!

 

 

 

 

 

https://www.facebook.com/dostali.hvatit?hc_ref=NEWSFEED