ЗА ЧЕЙ СЧЕТ БАНКЕТ? И КУДА УХОДЯТ НАШИ ДЕНЬГИ?

               Предлагаем вашему вниманию несколько документов, которые были приняты, называющими себя сегодня властью города, на сессии горсовета. Приняты дружно, без обсуждений, что еще раз говорит о том, какие «патриоты» греют задницы в креслах депутатов. Есть ли у этих людей совесть, честь?! Вопрос риторический.

     

    


Знакомьтесь с документами и комментариями к ним!

Документ 1. «Как члены исполкома перепутали личный карман с городским бюджетом».

                                                                          РІШЕННЯ

                                                                      №555 від 21.09.2016

                                                 Про надання дозволу на використання автомобілів

У зв’язку з розташуванням підприємства на віддалі від центру міста та відсутністю легкового службового автотранспорту для оперативного управління підприємством та вирішення організаційних питань з виконання робіт на об’єктах вуличного освітлення, шляхової мережі та інших об’єктах благоустрою міста, відповідно до Наказу Міністерства транспорту України «Про затвердження норм витрат палива і мастильних матеріалів на автомобільному транспорті» від 10.02.1998 року №43, керуючись ст. 30 та ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Надати дозвіл Комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» (директор Пивоваров С.Г.) на використання у службових цілях наступних автомобілів:

–  легковий автомобіль марки MAZDA моделі XEDOS 6, типу седан – В, номер шасі (VIN) JMZCA12B201110487, колір – червоний, 1993 року випуску, реєстраційний номер АЕ1131НІ згідно договору безоплатного користування та встановленої норми витрат паливо – мастильних матеріалів 10,5 л/100 км;

–  легковий автомобіль марки DAEWOO моделі NEXIA, типу легкови –седан–В, номер шасі VIN – XWB3D31UD5A041600, колір – темно – сірий, 2005 року випуску, реєстраційний номер АЕ0195ЕР згідно договору безоплатного користування та встановленої норми витрат паливо – мастильних матеріалів 8,2 л/100 км;

 1. Утримання зазначеного у п.1 автотранспорту здійснювати за рахунок асигнувань, виділених і затверджених на утримання підприємства.
 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на директора КП «НККП» Пивоварова С.Г.

 

 Секретар міської ради                                                               С.Г. Горошко 

       

 

                 Каким законом руководствовались члены исполкома, когда разрешили содержать личный транспорт Пивоварова и Карачевцева за счет коммунального предприятия, которому в 2016 году не хватило средств на выплату заработной платы работникам предприятия?! И где  Новомосковская прокуратура, которая должна следить за законностью таких вот «шкурных» решений.

 

Документ 2. «Пир во время чумы»

                                                                                 РІШЕННЯ

                                                                       VII сесія VII скликання

                                                                        №241 від 21.12.2016

                                                                           Про оплату праці

Керуючись п.5 ч. 1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, у відповідності до постанов Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» зі змінами  та  доповненнями, постанов Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №614 «Деякі питання віднесення  областей та міст до груп за оплатою праці» зі змінами та доповненнями, від 15 червня 1994 року №414 «Про види, розміри і порядок надання компенсацій громадянам з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці»,від 09 грудня 2015 року № 1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів»,  розпорядження голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 29 квітня 2010 року №Р-185/0/3-10 «Про віднесення міст Дніпропетровської області до груп за оплатою праці», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»,міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 1. Встановити з 01 січня 2017 року:

1.1 Міському голові, першому заступнику міського голови з питань народно – господарського комплексу, керуючому справами  надбавку за роботу з таємними документами у розмірі 10 відсотків посадового окладу.

1.2 Міському голові,секретарю міської ради,заступникам міського голови,керуючому справами надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового  окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування  та надбавки (винагороди) за вислугу років. 

 1. Дозволити з 01 січня 2017 року:

2.1 Здійснювати щомісячне преміювання міського голови,секретаря міської ради, заступників міського голови,керуючого справами щомісяця у розмірі 300 відсотків посадового окладу.

2.2 Здійснювати преміювання міського голови,секретаря міської ради,заступників міського голови,керуючого справами до державних, професійних,ювілейних дат та визначних дат з життєдіяльності міста у розмірі до 2-х посадових окладів.

2.3 Надання міському голові,секретарю міської ради,заступникам міського голови,керуючому справами матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових  питань та допомоги для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.

 1. Дане рішення діє на період повноважень міської ради VII скликання.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову або особу,яка виконує його обов’язки.

 

Секретар міської ради                                    С.Г.Горошко

                                                   

                   В то время, когда с педагогов – работников самой большой структуры города снято всё, что только можно и, что, категорически нельзя (20% надбавка за престижность труда, классное руководство, проверка тетрадей, замены уроков!!!), местные чиновники решают обеспечить себя солидной заработной платой. Забрать у педагогов 20% за престижность труда, и дать себе, любимым, 50%. Да за какие это «високі досягнення у праці»?

                 Это, видимо, за то, что сорвали заработную плату педагогам города, вернее, не выплатили её в полном объеме? Давненько уже городская образовательная система такого не видывала! А за выполнение какой такой «особливо важливої роботи» назначена 50% добавочка к з/п должностных лиц Новомосковского исполкома? Обратите внимание на размер премий – 300%.                   Вот уж поистине – пир во время чумы! Значит на з/п учителям денег нет!, а на 300% премирование негодяев и бандитов, нагло нарушающих сегодня закон – вот они, есть!

Это уже просто вопиющая наглость! И Червоноштан молчит! Где же вы, защитник обиженных и оскорбленных?

И, наконец, как мы и обещали ранее – очередная афера Партии Зеленых во главе с ненасытными Ромой и Карасем.

Читайте документ!

Документ 3. «В преддверии коммунального коллапса»


РІШЕННЯ

                                                            VII сесія VII скликання

                                                                  №294 від 21.12.2016

Про організацію надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення на території м. Новомосковська

Враховуючи проблему гігантського споживання газу – неефективну та зношену радянську систему центрального опалення багатоквартирних будинків в м. Новомосковську,заборгованість КП «Новомосковськтеплоенерго» перед НАК «Нафтогаз України» за використаний природний газ та загрозу відключення від його постачання, переваги індивідуального опалення, розглянувши численні звернення жителів міста щодо встановлення індивідуального опалення,керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення,постачання холодної та гарячої води і водовідведення» та ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. За умови відсутності заборгованості за послуги теплопостачання дозволити відключення від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води з ініціативи споживачів,відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630.
 2. Для реалізації права споживачів на відмову від  отримання послуг централізованого опалення та постачання гарячої води доручити виконавчому комітету Новомосковської міської ради:

2.1. Створити міжвідомчу комісію для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж та затвердити її персональний склад.

2.2. Затвердити Положення про  міжвідомчу комісію для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж.

 1. Рішення Новомосковської міської ради від 02.09.2010 р. № 1005 «Про відміну рішення № 603 від 25.07.2010р.» вважати таким, що втратило чинність.
 2. Рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 21.04.2010 р. № 256 «Про заборону відключення від мережі централізованого опалення у квартирах багатоквартирних будинків з ініціативи споживача» вважати таким, що втратило чинність.
 3. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби виконавчого комітету Новомосковської міської ради довести дане рішення до відома мешканців м. Новомосковська шляхом оприлюднення в ЗМІ.
 4. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно – господарського комплексу міста (Карачевцев Ю.В.), контроль – на постійну депутатську комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем (Лєбєдєв Р.Г.).

 

Секретар міської ради                                                 С.Г. Горошко

 

 

                А вот вам информация к размышлению! Есть такой универсал депутат Лебедев по нашему мнению освоил уже все профессии. Был уже и медиком и юристом теперь стал еще и мастером по установке индивидуального отопления разными способами! Вместе с не легитимным первым замом Карасем открывают частные фирмы, которые будут устанавливать индивидуальное отопление, которое будет обходиться каждому желающему (а судя по документу – готовится метод шантажа!) в 50-60 тыс.грн. При этом Карась всенародно объявил, что горожане наши, далеко небедные люди и 80% жителей города в состоянии оплатить установку индивидуального отопления! (И вот на этих 50-60тыс.грн. очень хорошо, поверьте, наживутся эти негодяи!)

             

    

              Интересна ссылка на «неефективну та зношену радянську систему центрального опалення». Тогда зачем были выделены деньги  и закуплены теплосетью новые котлы??, за которые так убивались начальник теплосетей Федорченко и целый  в.о мэра!!! Карачевцев Ю. вместе с его начальником по партии Лебедевым, что это просто жизненно не обходимо для горожан!! если вы горе начальники сейчас пишите что «неефективна та зношена радянська система центрального опалення». Вот так и хочется спросить “где деньги ЗИН?” которые как теперь выясняется растрачены, или ушли не по назначению?  А если эти горе начальники как планируют, тот же Карачевцев и Лебедев  предложат  электроотопление квартир!! И перейдут  опять же кто сможет с жителей города на такой вид отопления, вот интересно что тогда произойдет!!?? Если эта система по  мощности,так же была рассчитана  еще при СССР.  Тогда получится Никополь №2?

               А кто нибудь из вас горожане задумывался сколько вы заплатили налогов для того что бы вам это наклеили и развесили по всему городу за ваши деньги!!!!?  Это очень легко проверить, зайдя сидя дома в интернете набрав в поисковик стоимость бигбордов и самоклеющихся плакатов в глянце и вы удивитесь сколько это стоит!  

А еще более интересно то,что это рекламоместо того же известного Лебедева, совпадение???

          

              А почему никого не волнует система электрических сетей. Она у нас как, эффективная и новая? Просим обратить внимание еще на один надуманный и глупый аргумент «заборгованість КП «Новомосковськтеплоенерго» перед НАК «Нафтогаз України»». А может быть следует проводить работу по долгам? И в первую очередь должны эту работу проводить те, кто себе определяет 300% премий и 50% «за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи» см. документ 2.

            Доруководились, узурпаторы! Вслух было сказано о ликвидации КП «Новомосковсктеплоэнерго». Подумали ли о том, что это не 1-2 дома отключать от тепла. Речь идет о целом городе! Семьдесят  тысяч населения, большая часть которого состоит из людей пред и пенсионного возраста, детей, молодые семьи!! Смогут ли они позволить себе оплатиь установку индивидуального отопления!!! Разве Лебедева и Карачевцева да и Горошка это интересует? Главное что бы фирмочки приносили прибыль. А подумали «руководители» о 180 работниках этого самого КП, об их семьях? Выбросить людей на улицу! Да, для директора КП Федорченко уже готово новое место работы, а куда пойдут 180 человек-работников предприятия, которыми он пока руководит и, которых мягко говоря заводит в заблуждение сегодня, говоря, что ничего страшного не происходит, предприятие якобы будет работать. Люди! Очнитесь!! В городе правит антинародная власть, которой глубоко плевать на то, что будет завтра и во что превратится наш город.

            Пришельцы, захватившие власть, – временщики, а мы пожинаем плоды своего безразличия и будем разгребать последствия того, что наворочают эти гореруководители.