Нового главу черкаської поліції Лютого закидали палицями!! (ВИДИО)

Нового главу черкаської поліції Лютого закидали палицями

             У понеділок, 26 грудня, з самого ранку представники Автомайдану, Азова, Самооборони, Білого молота і Свободи, які протестують проти призначення Валерія Лютого начальником поліції зібралися біля будівлі ГУ Нацполіціі в Черкаській області. А невдовзі мітинг переріс в сутички і бійки.

Повідомляє портал «АНТИКОР» з посиланням на ЗМІ.

 

              Варто також відзначити, що під будівлю управління поліції активісти притягли ялинку і шини. Лютий вийшов до активістів і попросив не порушувати порядок, після чого відправився назад в приміщення поліції. В цей час в його сторону з лав мітингувальників полетів предмет, схожий на шматок палиці.

              За цими подіями, через кілька хвилин сталася бійка. Мітингувальники, серед яких депутати обласної ради, вимагали впустити їх в приміщення поліції. Правоохоронці, які вишикувалися на вході, не пускали.

               Після словесних перепалок поліція впустила депутатів Ботнара і Воронова. Після виходу з приміщення поліції Юрій Ботнар розповів, що вони поспілкувалися з Лютим і озвучили вимогу, щоб він написав рапорт. На це глава поліції Черкащини нібито відповів усмішкою.

Ботнар наголосив, що акції протесту проти Лютого триватимуть і надалі. За його словами, Валерій Лютий повідомив йому, що нібито є частина громадських організацій, які підтримують призначення його начальником.

Патріоти України повідомляли, що навіть після шаленого спротиву громадськості Черкащини одіозного Валерія Лютого таки призначили очільником поліції Черкащини.

 

 

 

 

 

 

http://antikor.com.ua/articles/143535-novogo_glavu_cherkasjkoji_politsiji_ljutogo_zakidali_palitsjami