Як виконують свої обіцянки нардепи-мажоритарники Дніпропетровської області?

Моніторинг виконання обіцянок депутатами-представниками мажоритарних округів різних регіонів України триває. На черзі – Дніпропетровська область. Раніше портал уже аналізував, як виконують свої обіцянки нардепи Дніпра, наразі ж ми вирішили зосередити увагу на тих 11 депутатах, які були обрані в районах Дніпропетровської області.

Нестеренко Вадим Григорович

Нестеренко Вадим Григорович
  • Член фракції партії “Солідарність” – Блок Петра Порошенка”
  • Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики і земельних відносин
  • Народний депутат України

 

КІЛЬКІСТЬ ОБІЦЯНОК

Нестеренко Вадим Григорович

Член фракції партії “Солідарність” – Блок Петра Порошенка”

 

Слово і Діло продовжує моніторинг виконання обіцянок народними депутатами-представниками мажоритарних округів різних регіонів України.

Найбільш успішним із них у виконанні обіцянок виявився 28-річний обранець Центрально-Міського району Кривого Рогу, член «Блоку Петра Порошенка»Костянтин Усов. Щоправда, незважаючи на те, що в його активі 50% виконаних обіцянок, в абсолютному вимірі їх усього три. Перша – щодо відкриття «Центру захисту криворіжців», юристи якого покликані вирішувати комунальні проблеми й допомагати відстоювати права громадян у ЖЕКах, медичних установах і керівних компаніях. Друга реалізована обіцянка Усова стосувалася забезпечення Криворізької лікарні №2 ангіографічним апаратом, третя – голосування за відставку Шокіна.

Костянтин УсовНародний депутат України

Усов пообіцяв всіляко допомагати Криворізькій міській лікарні №3Сказано 16 жовтня 2014 р.Статус обіцянки:ВИКОНАНО

Невиконана обіцянка в Усова поки лише одна: напередодні виборів він запевняв, що криворізька міська лікарня №3 отримає апарат штучного дихання, проте в лютому 2016 року головний лікар закладу повідомив «Слову і Ділу», що Усов не брав участі в закупівлі апарату, хоча його й придбали за рахунок інших фондів. У стінах парламенту народний депутат долучився до розробки 14 законопроектів, 1 з яких став законом.

На другому місці з показником відповідальності у 47% опинився член «Опоблоку» Артур Мартовицький, обраний у 36 мажоритарному виборчому окрузі з центром у Павлограді. Він виконав 15 із 32 своїх обіцянок, завдяки чому навіть потрапив до проекту «Слова і Діла» «Відповідальні». Переважна більшість із них стосуються допомоги освітнім, спортивним і медичним закладам округу. Серед них можна відзначити такі, як надання лікарням округу необхідного медичного обладнання й інструментарію, завершення в 2014 році ремонту спорткомплексу «Темп» у місті Тернівка Павлоградського району та забезпечення шкіл округу вісьмома комп’ютерними класами.

Артур МартовицькийНародний депутат України

Мартовицький у 2014 р. забезпечить школи округу 8-ма комп’ютерними класамиСказано 24 грудня 2013 р.Статус обіцянки:ВИКОНАНО

Невиконаних обіцянок у Мартовицького вдвічі менше. Зокрема, йому не вдалося повністю забезпечити питною водою жителів селищ Південне та Залізничників у Павлограді, поновити активну діяльність підприємств переробної, харчової та легкої промисловості в окрузі (Мартовицький сам визнав нереалізованість цієї обіцянки, включивши її до нової передвиборчої програми) та підвищити заробітну плату медперсоналу. Варто зазначити, що народний депутат активно відстежує власний рейтинг на «Слові і Ділі», а на своєму персональному сайті навіть звітує про виконання зобов’язань перед виборцями, спираючись на дані порталу.

Що ж до роботи в комітетах Верховної Ради, то там Мартовицький став співавтором 16 законопроектів, проте жоден із них ще не був ухвалений у сесійній залі.

Дмитро ЯрошНародний депутат України

Ярош заявив, що доб’ється прийняття закону про добровольцівСказано 29 січня 2015 р.Статус обіцянки:ВИКОНАНО

Трійку лідерів замикає позафракційний Дмитро Ярош, обраний у 39 виборчому окрузі області. Він дав 27 обіцянок, 11 з яких виконав, тим самим забезпечивши собі непогані позиції в рейтингу відповідальності народних депутатів. Мало хто сьогодні пам’ятає, але Ярош, іще на етапі балотування в президенти України, навесні 2014 року пообіцяв створитигарячу лінію для підприємців, що потерпають від здирництва людей, що називають себе «Правим сектором», і свого слова дотримав. Також у нардепа є ще кілька обіцянок, пов’язаних із ДУК, зокрема не дати роззброїти фронтовиків корпусу та не дозволити спровокувати їх на використання зброї під час блокування тренувальної бази «ПС» бійцями ЗСУ навесні 2015 року. Не дивно також, що Ярошу вдалося, як він і обіцяв, домогтися ухвалення Радоюзакону про добровольців.

Відповідальність решти депутатів-мажоритарників області можна охарактеризувати як вкрай низьку. І якщо представник «НФ» Олег Кришин та «опоблоківець» Дмитро Шпенов ще мають хоч якісь виконані обіцянки (2 та 1 відповідно), то Вадим Нестеренко, Валентин Дідич, Олександр Дубінін,Андрій Гальченко та Костянтин Павлов не можуть похвалитися й цим.

 

 

 

 

http://www.slovoidilo.ua/persony/nesterenko-vadym-hryhorovych