СБУ викрила мільйонні розкрадання на дорогах міськрадою Вілкула !!

 

Обшук у лігві Вілкулів не останній - доведеться ще відповісти за Новінського і його "Океан"

Розкрадання державних коштів, які виділялися з бюджету на утримання мережі автомобільних доріг Кривого Рогу, викрила Служба безпеки України спільно з прокуратурою.

Приватний підприємець, який є постійним підрядником будівельних робіт, у 2015-2016 роках отримав з бюджету Кривого Рогу майже 300 мільйонів гривень. При перевірці звітної документації співробітники спецслужби встановили, що реальний обсяг наданих послуг не відповідає звітним даним та реально виконаним роботам. Таким чином 50 мільйонів гривень з бюджету за сприяння міських чиновників були витрачені не за призначенням.

Отримані кошти перераховувались на рахунки фіктивних підприємств, виводились у “тінь” та привласнювались учасниками злочинної оборудки.

Під час восьми обшуків за місцями роботи і проживання підприємців та посадовців міськради правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, податкову і бухгалтерську документацію та інші матеріали протиправної діяльності.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Нагадаємо, Криворізьку міськраду останні 6 років очолює Юрій Вілкул – батько скандально відомого народного депутата від Опозиційного блоку Олександра Вілкула. При цьому від часу заснування “Вісника державних закупівель” майже 2 мільярди гривень на дороги міста було освоєно другом родини Вілкулів – Суреном Сардаряном і його ТОВ “Весташляхбуд”. Інший підрядник, який постійно “пасеться” на підрядах Криворізької міськради – ПАТ «Криворіжіндустрбуд» Андрія і Миколи Земляних

Іван МУРАХА

 

 

http://dniprograd.org/2016/11/17/obshuk-u-ligvi-vilkuliv-ne-ostanniy-dovedetsya-shche-vidpovisti-za-novinskogo-i-yogo-okean_51389