Справа захоплення фермерського господарства «Дар». Під контролем!

 

 

Отримав сьогодні відповідь від Першого заступника Генерального прокурора України Дмитра Сторожука на депутатський запит, оголошений мною на засіданні парламенту 9 вересня 2016 р. відносно рейдерського захоплення фермерського господарства «Дар».
За його словами, Новомосковським відділом поліції ГУНП в Дніпропетровській області вже розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України з фактом внесення змін до установчих документів фермерського господарства «Дар», в результаті чого невідомі особи отримали право на розпорядження майном цього господарства. На підставі ухвал суду державним реєстраторам заборонено вносити будь-які зміни до відомостей про право власності на нерухоме та рухоме майно юридичної особи, а також про право користування (оренди) земельними ділянками аби унеможливити відчуження невідомими особами майна цього фермерського господарства. Стан досудового розслідування по цій справі знаходиться на контролі прокуратури Дніпропетровської області.
Сподіваюсь на повне розслідування правоохоронними органами цієї справи та притягнення злочинців до кримінальної відповідальності. Ситуацію з цього питання тримаю на особистому контролі. Ми не дозволимо шахраям відбирати майно у фермерів!

 

Сергей Рыбалка