Бійців, які викрили двох офіцерів 93-ї бригади у пияцтві, чекає покарання !!

На відео видно, що полковник Поляков відмовився проходити експертизуНа відео видно, що полковник Поляков відмовився проходити експертизу

Кілька десятків бійців ВСУ, які написали рапорти проти двох викритих в пияцтві офіцерів 93-й бригади, чекає покарання за самоуправство, повідомляє волонтер Катерина Бережна.

У Генштабі ЗСУ наполягають, що експертиза не виявила в крові офіцерів слідів алкоголю.

“За попередніми результатами хіміко-токсикологічного аналізу, проведеного в Дніпропетровському наркологічному диспансері, у видихуваному повітрі, крові та сечі слідів вживання алкоголю офіцерами не виявлено”, – заявили у відомстві.

У той же час, як видно на опублікованому відео, полковник Поляков, затриманий ВСП, відмовляється проходити огляд.

“Полковник і майор відпущені вчора ввечері. Аналізи, зроблені через 16-18 після вживання алкоголю, нічого не показали, який сюрприз. Кілька десятків свідків, які написали рапорти і пояснення, будуть покарані за самоуправство. Їх слова нічого не значать на тлі “кришталево чистої” репутації офіцерів”, – написала волонтер у себе в Facebook.

Крім того, старшого і особовий склад патруля, який затримав високопоставлених військових, усунули.

“Вони чекають покарання за те, що посягнули на людину у великих погонах. Перед статутом всі рівні. Або офіцери недоторканні, так? На відео гвардії полковник Поляков відмовляється від огляду після затримання. “Невинно” звинувачений у вживанні алкогольних напоїв, “заляканий” злісними ВСПшниками і добровольцями. Схоже?”, – зазначила Бережна.