Закон про самоврядування Донбасу з’явився у мережі!!!!

У відкритому доступі з’явилися фрагменти Закону України “Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Луганської та Донецької областей”.

Скан-копії документу публікує Ukraine’s Style.

Текст закону “Про особливий статус Донбасу” зачитав Олесь Доній в ефірі ток-шоу“Ідейний вибір”.

Згідно із положеннями закону, терористи НВФ ЛНР-ДНР можуть бути амністовані, а їх формування стануть так званою народною поліцією.

Як відомо, Західні партнери вимагали від української влади ухвалити закон про вибори на окупованій частині Донбасу, а самі вибори провести не пізніше червня, що викликало занепокоєння з боку представників багатьох політичних кіл.

Депутат від “Самопомочі” Роман Семенуха, посилаючись на власні джерела, твердить у публікації на Facebook, що такий закон планують розглядати у Раді 14 липня. За його словами, 14 число обрали через те, що це практично останній пленарний день Верховної Ради.

Президент України Петро Порошенко заявив, що вибори на Донбасі не стосуються Москви. Окупаційна адміністрація окупованих територій, в той же час,поширює заяви про готовність провести “вибори” за будь-якого рішення Верховної Ради.

ІНФОРМАТОР : www.informator.news