Ми працюємо прозоро і відкрито для всіх!!!

Останнім часом з’явилося багато бажаючих звинуватити працівників управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради у корупції.

Але ж, управління освіти працює прозоро і відкрито для всіх, з різних питань, які обумовлені законодавством у законний на те спосіб.

Про це свідчить отримання 10 березня управлінням освіти грамоти Міністерства Фінансів України за сумлінне виконання вимог Закону України «Про відкритість використання публічних коштів». Так, що всі, хто має намір перевірити рух бюджетних коштів, хто дійсно цікавиться фінансовими документами управління освіти, будь-ласка працюйте.

Прикро, що найбільшу цікавість проявляють ті, (голова Громадської організації «За чисте місто» Глущенко А.І. та її член Глущенко Д.О.) які наразі не законно займають приміщення за адресою: пл. Леніна, 9 у центрі міста, не маючи договірних відносин з управлінням освіти.

Тож, мабуть девіз пана Глущенка Д.О.: «Кращій спосіб захисту – напад!» або можливо він гадає, що заволодів цим приміщенням на довічне використання.

 

Начальник управління освіти

Н.І. Падашуля

грамота освіти