Руслан Демчак становится новым Иванющенко при Порошенко

Банкир с сомнительной репутацией, а также нардеп Руслан Демчак уверенно занимает место «государева рейдера» при Порошенко. Люди «от Русика» уже уверенно отжимают все, что плохо лежит. Не так давно мы писали о том, как Демчак «отжал» гостиницу «Лыбидь», писали и о масштабном проекте по «отжиму» земельных участков аграрных ВУЗов. Теперь вот получили документы о тупом, но действенном «отжиме» фитнесс-клубе «Софиевский», что на улице Рыльского в Киеве. Лавры Иванющенко явно не дают покоя Демчаку.

Согласитесь, отъем весьма наглый. Нардепы шутят, что Демчак с такими методами далеко пойдет, так же далеко, как и Иванющенко. Если, конечно, не поймают.

 

В тему:

Нардеп Руслан Демчак зазіхнув на земельні ділянки аграрних вишів

У «реформаційному» поспіху Уряд не зумів придумати нічого кращого, як скасувати пільги та обкласти заклади освіти податками.
Автор законопроекту,депутат від БПП Руслан Демчак. Ще з часів Кайдашевої родини відірвати у сусіда клапоть землі — є досить популярною традицією серед простого люду в нашій країні. Останнім часом ця традиція перекинулась на наших вельмишановних народних обранців. Здавалось, часи важкі,потрібно допомагати народу. Ні,для нардепів усяк час добрий для власного збагачення. Народний депутат від БПП Руслан Демчак гарний тому приклад. Що молодик не робив для того,аби власну казну поповнити. І банки банкрутував,і підприємства ліквідував.

Тепер взявся за земельні ділянки аграрних вишів. Автор законопроекту «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо пільги на сплату земельного податку» Руслан Євгенович закликав стягувати податок на землю з дослідних господарств, в тому числі селекційних центрів науково-дослідних установ і навчальних закладів сільськогосподарського профілю та професійно-технічних училищ.

Керівники навчальних закладів забили на сполох — з 1993 року згідно Закону України «Про плату за землю» навчальні заклади країни були звільнені від сплати податку на землю. Така законодавча норма була логічною і об’єктивною,оскільки державні навчальні заклади є неприбутковими установами і фінансуються за рахунок коштів держбюджету. Тепер,коли аграрні виші перейшли від Мінагрополітики до Міносвіти, навчальним закладам прийшлось ще сутужніше.
Освітнє міністерство ледь кошти викладачам на зарплати знаходить, не кажучи вже про оплату податку на землі вишу. До прикладу Уманському університету садівництва щомісячний податок за територію,яку займає вуз, може складати від півмільйона до двох мільйонів гривень. Подільський державний аграрно-технічний університет через дивну забаганку Демчака, за використання земель під виробничу базу та ботанічний сад тепер буде змушений сплачувати більше 2.5 млн.грн податку щомісячно.

Земельний фонд, що знаходиться на балансі ВНЗ використовується лише як навчально-практична база для підготовки студентів-аграріїв та як полігони для науково — експериментального дослідження. За умови сплати земельного податку фінансовий стан вузів вкрай погіршиться, що призведе до зниження якості навчального процесу, до значного скорочення працюючих, збільшення плати за навчання і, як наслідок, зменшення кількості студентів. Це призведе до позбавлення практичної бази навчання студентів, погіршення якості їх знань і навиків, кваліфікації майбутніх спеціалістів.

Яка мотивація ініційованого Демчаком законопроекту? Депутати просто хочуть віджати землі в аграрних вузів. Члени ради асоціації «Украгроосвіта» звернулись до керівників ліцеїв, ПТУ, технікумів, коледжів, університетів аграрного напрямку з пропозицією показати нардепу навчально-дослідні господарства і роз’яснити згубність його дивного кроку. Освітяни намагаються достукатись у чиновницькі кабінети, аби землі навчальних закладів не оподаткувалися.
Представники адміністрації. Активним опрічником Демчака у бажанні оподаткувати землі вишів виступив його соратник по партійній лінії, такий же горе-нардеп із сумнівною репутацією Іван Мельничук. Цих двох давно називають «ворогами освіти». Тепер депутати вкотре підтвердили свій статус антигероїв.

Народні депутати покликані захищати права громадян, вболівати за молодь,освіту і культуру, за фізичне і моральне здоров’я мешканців країни. Теоретично. На практиці бізнес — депутати останнього скликання довели — захищають виключно власні інтереси, при цьому не забуваючи ускладнювати життя простому люду, реформуючи і оптимізуючи (знищуючи) галузь освіти,культури,охорони здоров’я.

Как Руслан Демчак гостиницу «Лыбедь» отжал. Или БПП – Блок Последних Пidarasov

Трагедия Украины заключается в том, что в результате каждой очередной революции меняются люди на верху, но отнюдь не принципы использования власти. А принципы эти, увы – корыстные и беспредельные. Кто наверху – грабит остальных. А потом – или убегает, или, что реже, но бывает – идет в тюрьму. Такое вот колесо кармы закрутило и «смотрящего» за банковской системой от Порошенко – Руслана Демчака.

 

Казалось бы, совсем недавно Демчак сам был объектом травли, отжимов и даже уголовного преследования со стороны Игоря Калетника и компании. И вроде бы должен был познать толк в справедливости и изменчивости нашей жизни. Но нет. Став «смотрящим» – первым делом «Русик» начал грабить других.

 

Мы уже цитировали господина Дубинского о том, что «Похоже в режим “очко жим-жим” перешел и Ворушилинский Фонд гарантирования вкладов. Пару месяцев назад эти товарищи при поддержке Гонтаревой отжали у Лагуна “Омега Банк”.Отжали грубо. В банк с вкладами физлиц на 6 млн грн и активами на 0,8 млрд грн ввели администрацию, чтобы отжать два вкуснейших столичных объекта: гостиницу Лыбидь (пл. Победы) и бизнес-центр Софиевский (пер. Рыльского).

На активы банка суд наложил арест, но это Ворушилина не остановило.

По команде Кононенко банк продали известному мойщику Руслану Демчаку за… 40 млн грн (в 20 раз дешевле реальной цены активов).

На базе Омеги он создал переходной “РВС Банк”, куда перевел активы.

Понятное дело, начались судебные процессы, делом заинтересовалось МВД. И тут Ворушилин испугался — продажа имущества, находящегося под судебным арестом — срок без разговоров и ему, и нотариусу.

Так что банк решили по быстрому ликвидировать, чтобы спрятать концы в воду Смайлик «smile»

Но не тут то было. Демчак заблокировал ликвидацию через суд. Он ведь им бабки “занес” за эти активы, и ему по большому счету плевать, сколько отсидит Ворушилин…

Пауки в банке почему-то не хотят “жить по-новому” )))».

 

У этой истории есть продолжение. 29 сентября нотариус Черней без каких-либо правоустанавливающих документов, без единого оригинала переписала на банк Демчака гостиницу «Лыбедь». Тупо и просто. И это при том, что нотариус по новому закону имеет право выполнять только нотариальные действия. А здесь не было ни одного нотариального действия. Просто тупо спилили здание под заказчика. Вероятно сейчас Демчак гостиницу будет продавать и пополнять капитализацию, хотя в законе четко сказано, что ее пополнять можно только за счет собственных средств.

 

Ауууу, генпрокурор Шокин, вы как, совсем ослепли? Или и в этом случае вам нужны американские следователи? А господину Президенту стоило бы знать, что из-за таких тупых и наглых рейдоров как Демчак – блок его имени называют просто – Блок Последних Пidarasov.

Спокойной ночи, господин Демчак. Все меняется. Иногда – очень быстро. Даже в Лондоне.

 

Сергей Никонов, «ОРД»