Депутат Сергей Резник в погоне за предвыборным «ПИАРОМ»

На одном из интернет-ресурсов города Новомосковска, была размещена статья под названием «Невдалий «піар-хід» від обласного депутата Сергія Рєзніка».
На наш вигляд, поучительная статья, которая читателям рассказывает, что некоторые депутаты обласного совета от города Новомосковска, заняты ПИАРОМ к предстоящим выборам. Стоят на страже интересов не простых жителей города, которые собственно и голосовали за них.
Мы не решили перевести статью на русский язык, потому как уверенны, что наши читатели превосходно владеют родным украинским языком и смогут прочесть и сделать выводы.

Нещодавно до управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради надійшов лист депутата облради Рєзніка С.О. № 11, зміст якого заставляє задуматись, якими тільки справами приходиться перейматися.

З одного боку хочеться порадіти за те, що депутат облради Рєзнік С.О., знаходить час на втручання в освітянські питання, наче б-то з метою вирішення важливих проблем та надання допомоги у їх вирішенні.

З другого – незрозуміло. який намір має депутат Рєзнік С.О.: чи щось знайти невідповідного до діючого законодавства, чи провести черговий передвиборчий піар?

2 червня 2015 року в усіх навчальних закладах стартувала оздоровча компанія. Створені належні умови, підготовлені відповідні акти. Звичайно, організоване оздоровлення дітей, першочергово, знаходиться на постійному контролі управління освіти.

Але й тут, не обійшлося без втручання високопосадовця. На одну із перевірок, а саме пришкільного табору на базі СЗШ № 7 з інтернатним відділенням, Сергій Олександрович приїхав особисто, перешкоджаючи роботі комісії, створював депутатський тиск на її членів, навіть не зважаючи на те , що у ході перевірки було виявлено ряд порушень.

Постає питання: депутат діє в інтересах третіх осіб?..

Дуже хочеться, щоб зараз в наш непростий час, кожен міг займатися своєю справою:

вчитель – навчати,

лікар – лікувати,

а депутати вирішувати питання в межах своєї компетенції і не зловживати наданою їм владою.

Начальник управління освіти

Н.І.Падашуля

Новомосковська Освіта 1-1Новомосковська Освіта 2-2

Новомосковська Освіта 3-3 Новомосковська Освіта 4-4 Новомосковська Освіта 5-5 Новомосковська Освіта 6-6