Старі-нові володарі нашого міста?

Нещодавно на фасаді приміщення скандально відомого депутата-регіонала Сергія Рєзніка з’явилася дивна вивіска під назвою «Наш Новомосковськ».

Цікаво, невже людина, яка побувала не в одній партії, а на сьогодні на наш погляд завуальовано підтримує регіоналів, не розуміє, що місто привласнювати не можна. Це ж не комунальна власність, на якій добре «набив» руку пан Рєзнік.  Ні йому особисто, ні його прихильникам Новомосковськ належати не може апріорі, бо це місто для всіх жителів, а не для купки людей, які не раз себе дискредитували в очах новомосковської громади. Нагадаємо читачам, що Сергій Олександрович Рєзнік був депутатом четвертого та п’ятого скликань Новомосковської міської ради. Зараз він – депутат Дніпропетровської обласної ради. У часи його депутатства у нашому місті його батько, Олександр Зіновійович Рєзнік під керівництвом пана Літвіщенка працював у міськвиконкомі. За час плідної роботи мер Літвіщенко та родина Рєзніків значно покращили матеріальні статки.

Чому Сергій Рєзник вирішив допомогти регіоналам створити громадську організацію «Наш Новомосковськ» – залишається загадкою. Можна було підібрати собі більш авторитетну кампанію, а не тих, хто давно викликає у новомосковців відразу. Дехто з них, не потрапивши до міської ради і не знаючи, як «засвітитися» і заявити про себе «добрими» справами, створили громадську організацію, під дахом якої можна легко піаритися.

Посудіть самі. Ось неповний перелік тих, хто є членами цього створення: Наталя Гутарова, Сергій Коцюра, Костянтин Морозов,Сергій Лєонов… Називаючи місто своїм, вони вкладають в цю назву неабияке значення. Вони й досі вважають Новомосковськ своєю вотчиною, адже за часів В. Літвіщенка звикли різати пиріг міського бюджету, мати неабиякі прибутки з продажу комунального майна та багато ін.

Так і хочеться сказати вищевказаним особам, що Новомосковськ не ваш! Він належить всім мешканцям міста, а не окремим маргіналам, які прагнуть і надалі дерибанити місто на Самарі.

Сподіваємося, що новомосковці не підтримають черговий проект Партії регіонів та дадуть оцінку діям колишнього мера Літвіщенка, скандально відомого депутата Сергія Рєзніка та іншим псевдо діячам. Не треба було розвалювати Новомосковськ, щоб зараз заробляти дешевий авторитет, нагадуючи про себе людям. Треба вміти вчасно піти, щоб земляки згадували не злим, а тихим словом…

 Місто на Самарі

LasA6bQCi40 Zw0oiy2WdnY Reznik-21 -ikHvrYNr3g HEOtfNQ1HRQ 2xl_e7Lkc6E QREa5q1bgXc

Reznik-11