Сутенер та постачальник дівчаток для депутатів Михайло Поплавський знову рветься до влади

На окрузі №101 (центр — смт Голованівськ на Кіровоградщині) у Раду лізе “юний орел” Михайло Поплавський. 
У 2012-му він балотувався до ВР на окрузі №91 (Макарів Київської області) — але програв кандидатам від “Удару” та “Батьківщини”.
15 січня 2014 року, під час Майдану, Поплавський все-таки отримав посвідчення народного депутата — ставши переможцем на довиборах 15 грудня 2013-го на мажоритарному окрузі №194 (місто Черкаси, Придніпровський район).А наступного дня, 16 січня, нардеп Михайло Поплавський вже проголосував за “диктаторські закони” Януковича.
Цікаво, що передвиборча програма “юного орла” ідентична для всіх округів. Як на Черкащині, так і на Київщині Поплавський презентував виборцям один і той же текст, не напружуючись навіть на те, щоб хоч перефразувати програму з поваги до виборця.
А на виборах-2014 програма Поплавського на сайті ЦВК — взагалі порожній файл. Може, це його нова фішка для Кіровоградщини.
Як би там не було, таким “орлам” не місце у Раді! Кіровоградська область, не голосуйте за політичний непотріб та музичний несмак!

Михайло Поплавський – як той поплавок. Не потоне за жодних обставин та за будь-якої влади.

Ніби і не встигли забути українці про скандальні вибори в Черкасах, унаслідок яких співочий ректор повернувся у велику політику. І про голосування в унісон із “регіоналами” за не менш скандальні закони Олійника – Колесніченка теж ніби і не забули… Однак Поплавський уже одержує подарунок за подарунком від Міністерства культури. То подругу його сина призначать керівником Палацу “Україна”, то тендер такий оголосять, що ніхто, крім Поплавського, навіть теоретично перемогти не може.

Грудень 2013. У Черкасах – передвиборча кампанія і облави на точки роздавання грошей.

Активісти мішками зносять докази в міліцію – вилучені списки людей, що роздають по двісті гривень, агітуючи за Михайла Поплавського. Реакції – нуль.

15 січня. Попри заяви спостерігачів та тодішньої опозиції про нечесні вибори, Михайло Поплавський складає присягу народного депутата.

16 січня. Поплавський голосує в унісон із “регіоналами” за закон Олійника – Колесніченка, який ще більше розбурхує суспільство. Далі будуть довгі ночі війни народу із “Беркутом”, кров і смерть.

Приблизно така хронологія останнього повернення Михайла Поплавського у велику політику.

Поплавський не стає помітним у Верховній Раді. Тихо пересиджує революційні дні. Але у квітні несподівано для багатьох дістає приємну звістку від Міністерства культури, очолюваного голосом Майдану – Євгеном Ніщуком.

Інна Костиря – та, що завжди по праву руку від Михайла Михайловича, його довірена особа на скандальних виборах, колишній директор Інституту журналістики та міжнародних відносин КНУКіМ і просто подруга його сина Сашка – стала директором Національного палацу ”Україна”.

ІННА КОСТИРЯ, гендиректор Національного палацу мистецтв ”Україна”:

– Керівник я дуже вимогливий. Тому що я дуже люблю попрацювати і, відповідно, наполягаю на тому, що працювати мають усі. І працювати мають на результат, насамперед.  

Після першої приємної новини не забарилася і друга. 17 червня Міністерство культури уклало угоду з Міжнародним благодійним фондом “Обдаровані діти України”, яким керує Поплавський, на проведення дитячого конкурсу “Крок до зірок”. Вартість угоди становила 3,75 мільйона гривень. При цьому не було навіть конкурентів – застосували процедуру закупівлі в одного учасника. Обґрунтування: з 2006 року авторські права на телепроект належать фонду “Обдаровані діти України”.

ОЛЕКСА ШАЛАЙСЬКИЙ, керівник інтернет-проекту “Наші гроші”:

– Логічніше було зробити таким чином: що держава в особі Мінкультури чи НТКУ запроваджує свій конкурс. Називає його, як хоче. Реєструє авторські права на себе, щороку проводить конкурс серед різних творчих колективів, вони показують свою концепцію, і в результаті ми маємо ефективне витрачання бюджетних коштів. Віддавати на поталу будь-якій комерційній фірмі – не тільки Поплавського – ну це, як би, ненормально.

Водночас гендиректор Національної телекомпанії Зураб Аласанія зауважує: якщо Поплавський, одержавши кошти від Мінкультури, і надалі планує транслювати “Крок до зірок” на Першому Національному й у старому форматі, то…

ЗУРАБ АЛАСАНІЯ, гендиректор Національної телекомпанії України:

– Ні. Не візьмемо. У мене є питання до редакційної ради, в мене є питання до смаку.

І навіть незважаючи на те, що фонд Михайла Михайловича посадив Перший Національний за його попереднього керівництва на “гачок”. За договором, у разі невиходу “Кроку до зірок”, канал мусить платити штраф. Аласанія каже: цей документ грубо порушує законодавство.

ЗУРАБ АЛАСАНІЯ, гендиректор Національної телекомпанії України:

– Там за призупинення чи за невихід програми – 50 тисяч, чи я не знаю, а за припинення дії договору – сто тисяч. Я думаю, що він, коли подавав на цей тендер (ну, це мої думки), підклав оцей договір, який іще не розірвано. І на основі цього він сказав, що от на Першому Національному він буде виходити. Щодо музичних програм у нас немає проблем. І така якість, як це робить пан Поплавський,тепер уже не конкурентна.

Ми дуже хотіли поспілкуватися з Михайлом Михайловичем про секрети його нових перемог і отримати коментар щодо ситуації з його телепроектом. Однак від розмови на дражливі теми нардеп відмовився.

МИХАЙЛО ПОПЛАВСЬКИЙ народний депутат України:

– Це потім ми поговоримо… Ну, давай ми зараз не будемо говорити, в мене інші зараз питання.

Та поки вже почесний президент Університету культури та народний депутат Поплавський намагається уникнути галасу навколо своєї персони, черкаські правоохоронці заявляють, що про останні вибори по “мажоритарці” добре пам’ятають.

ВАЛЕНТИН КОЖУХІВСЬКИЙ, перший заступник начальника УМВС у Черкаській області:

– Відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого 157 статтею Кримінального кодексу України, що передбачає перешкоджання вільному здійсненню законних прав виборів… Заяви, які надходили, – вже ми відкривали провадження… Фігурує, що підкуп здійснювався на користь Поплавського…

Утім, не потішатимемо себе ілюзіями щодо результатів слідчих дій, які тривають ще з березня. І особливо – коли йдеться про Михайла Поплавського, в якого друзів і хороших знайомих – пів-Верховної Ради. Тому логічніше очікувати нових професійних, кар’єрних та творчих звершень…

http://tvi.ua/new/2014/07/09/znak_oklyku_pro_sekrety_nepotoplyuvanosti_mykhayla_poplavskoho

Мабуть, усі пам’ятають ті часи, коли ректор Університету культури Михайло Поплавський вів активну концертну діяльність. Не секрет, що на підтанцьовку та бек-вокал Михайло Михайлович зазвичай запрошував своїх студенток.

Так от сайт ”Рагу.лі” відкапав давнє фото, на якому співочий ректор виступає у компанії стриптизерки у срібних бікіні.

Причому Поплавського анітрохи не бентежить вигляд оголених цицьок дівчини. Навпаки, він не приховує свого жвавого інтересу та пристрасно вдає із себе артиста.

Були часи, коли Поплавський ушкварював на сцені разом з дівчатами. Така от “ностальжі”

Як виявилося, фото було зроблене ще 8-го березня 2003-го року на концерті Поплавського у Палаці “Україна”. Про це сама танцівниця стриптизу на ім’я Нью Енжел розповіла “Gazeta.ua” у 2006-му році.

Втім, хто є автором провокаційного фото — невідомо. Якщо хтось з читачівТаблоID володіє цією інформацією, повідомте, будь ласка, у коментарях.

Фото з особистого архіву Нью Енджел з сайту “Gazeta.ua”

Источник : Портал Компромат