«КомЕнерго» планує забрати під свій контроль комунальне підприємство?

До нашої  редакції  надійшла  копія  дивного листа, який привернув нашу увагу. Цей лист від Керуючої  компанії  « КомЕнерго-Новомосковськ» до начальника УЖКГ та КБ  Устименка Сергія Дмитровича за підписом виконуючого обов’язки  директора Тарасюка Володимира Йосиповича.

У цьому листі виконуючий обов’язки директора ТОВ «КомЕнерго-Новомосковськ» пан Тарасюк у приказному порядку вимагає з начальника УЖКГ та КБ Устименка С.Д. ряд  правоустановчих документів Новомосковського комунального підприємства «Трубнік».

З документа стає зрозумілим, що, грубо кажучи, приватна «лавочка» ТОВ «КомЕнерго-Новомосковськ» забирає обсяг робіт  КП «Трубнік» і, як ми далі розуміємо, міська влада закриває  Новомосковське комунальне підприємство «Трубнік» в інтересах  ТОВ «КомЕнерго-Новомосковськ».

Як нам пояснив перший заступник міського голови Олександр Козлов, дійсно міська влада планує провести реорганізацію комунального підприємства «Трубнік» і повідомив також,що  КП «Трубнік» на даний час є збитковим підприємством,але у цьому він особисто участі не приймає.

Також нам стало відомо, що міський голова Сергій Мороз поновив договір з  ТОВ «КомЕнерго-Новомосковськ»  на утримання  та обслуговування  житлового  фонду у       м. Новомосковську  без згоди депутатів міської ради та навіть не поспілкувавшись з мешканцями міста щодо питання  про  продовження договору.

Нагадаємо, що після постійних скарг на роботу ТОВ  «КомЕнерго-Новомосковськ»  деякі політичні партії та особисто Сергій Мороз у передвиборчу кампанію декларував, що ТОВ  «КомЕнерго-Новомосковськ» у місті Новомосковську  працювати не буде. Також  обіцяв, що він після обрання  його на посаду мера міста буде відроджувати комунальні підприємства.

Ми  звертаємося  до  Новомосковського  міськрайонного  прокурора з проханням здійснити  заходи  прокурорського  реагування  стосовно незаконних дій міського голови м. Новомосковська.

Місто на Самарі

Изображение

Источник : nasamari.com