Харківського бізнесмена Бісагу розстріляли з краденого пістолета

У Харкові поховали генерального директора компанії “Омега-Автопоставка” Ярослава Бісагу, якого жорстоко розстріляли в самому центрі міста пізно ввечері, 1 серпня. Смерть 42-річного бізнесмена наздогнала в ресторані “Мисливський двір”. Бізнесмен не дожив два тижні до свого сорок третього дня народження, був застрелений з пістолета “Форт”, який був викрадений в Запоріжжі два роки тому, пишуть Вести.

Зухвале, в стилі дев’яностих, вбивство сталося близько парку імені Горького, де Ярослав Бисага відпочивав у четвер ввечері: за одними даними, з дівчиною, за іншими – з діловим партнером. У той час у ресторані відвідувачів практично не було. Зробивши три постріли в спину (всі – в область серця), злочинець кинув знаряддя вбивства на місці злочину і зник. Як повідомило джерело в правоохоронних органах, в бізнесмена стріляли з пістолета “Форт” для стрільби гумовими кулями, переробленого під бойовий (українського виробництва, з глушником).

За даними джерела, знаряддя було зареєстровано в Запоріжжі, де потім і пропало, про що власник написав заяву до міліції. Вбивцю правоохоронцям знайти до цього часу не вдалося.

“Вбивця був явно професіонал, і злочин було сплановано заздалегідь. Там прекрасне місце для відходу: хороша дорожня розв’язка і парк”, – вважає джерело. Розслідуванням резонансного злочину займається Управління по боротьбі з організованою злочинністю. Контроль за розслідуванням здійснює прокуратура Харківської області.

Відомо, що Ярослав Бисага – співзасновник найбільшої національної компанії з продажу запасних частин, шин і масел для автомобілів на ринку України. За нашими даними, оборот компанії за минулий рік склав близько двох мільярдів гривень. Ярослав Бисага не корінний харків’янин: сам з Мукачева (Закарпаття), закінчив ХАІ, після чого організував з приятелем стабільний бізнес. За словами колег вбитого, він був людиною спокійною і порядною. 4 серпня бізнесмена поховали на закритому меморіальному комплексі “Слобожанський”, у нього залишилися дружина і 13-річна дочка.

Джерело : newsru.ua