У Дніпропетровську посеред білого дня по-звірячому вбили дівчину

Сталася трагедія в понеділок на житловому масиві Комунар. Невідомий напав на школярку та жорстоко побив. У тяжкому стані Настю доправили до обласної лікарні, де вона ще три дні боролася за життя. Сьогодні дівчину ховали в рідному районі. Місцеві пообіцяли: якщо правохоронці не затримають вбивцю, то відшукають його самі та лінчують. Ось тут на сходинах поряд з 5 міською лікарнею близько 3 години дня все і сталося. За словами родичів, свідки навіть чули як жертва боролась зі своїм вбивцею. Та підійти і таким чином врятувати життя вони так і ненаважились. Того дня дівчина поверталась з бібліотеки та вирішила зайти до свого коханого, який мешкає поряд з лікарнею. Саме там на неї і напали. Одні свідки події кажуть: злочинець був один, інші переконують, що нападали троє.

До лікарні імені Мечникова дівчину доставили вже у комі. За життя Насті медики боролись три дні.

Та в середу дівчина здалась. У цьому будинку Настя прожила зі своїм батьком-інвалідом усі сімнадцять років. Мати померла, коли їй було лише вісім. Один за одним пішли дідусь та бабуся. Готовою завжди прийти на допопогу та старанною — саме такою запам’ятала Настю її класний керівник. Вчилася дівчина на тверду четвірку, заняття не прогулювала. В останню путь провести Настю прийшли кілька десятків учнів різних класів 84-ої школи. Дехто з них плакав, інші — стояли в задумі.

А люди постарше викрикували гнівні заяви. До цього закликають і люди, які продовжують ходити злощасними східцями поряд з 5-ю міською лікарнею. Надії на правоохоронців, — кажуть, — у них мало. На перехожих тут вже нападали. Місцеві кажуть: за останній рік на Комунарі сталося чотири схожих вбивства з ознаками згвалтування. В обласному управлінні цю інформацію спростовують. Говорять лише про одне згвалтування, але без летального наслідку. Там зізнаються: у справі Насті підозрюваних поки що немає. Ускладнює ситуацію і та обставина, що коли правоохоронці приїхали на місце злочину, вона вже була в комі. Якщо ж злочинця таки відшукають — йому загрожуватиме до 12 років в’язниці.

Джерело : 11channel.dp.ua