У Київі біля КМДА самооборона затримала злодіїв з Донеччини (ВІДЕО)

В приміщенні київської міської державної адміністрації, деякі приміщення якої використовуються протестуючими для обігріву та відпочинку, а також для приготування їжі, сьогодні було затримано двох злодіїв.

Як повідомив представник протестуючих, два молодих жителя Донбаса промишляли крадіжками приватного майна та грошей у людей, які спали в КМДА. Злочинці не гребували ні технікою, яку мали при собі дівчата, що працюють на кухні Майдану, ні гаманцями майданівців похилого віку, які не можуть ночувати у палатках і тому шукають прихисткуна ніч в стінах КМДА.

Самооборона знайшла у затриманих частину вкраденого і «причепурила» їх, написавши на лобі в кожного «ВОР» та зробивши добре помітну повязку із написом «ЗЛОДІЇ!». Люди біля КМДА готові були здійснити самосуд над цими двома недостойними уродженцями Макіївки, але Самооборона Майдану не дала бити злодюг, примусивши їх публічно вибачитися за свої діяння. Подальшу долю злочинців повинен вирішити Майдан, на який і повели їх охоронці, зважаючи на те, що сьогодні, 22.12.2013 відбувалося Народне Віче Майдану.

Джерело : comments.ua