Жители Новомосковска протестуют у стен Днепропетровской облпрокуратуры

После длительного беспредела в городе Новомосковске, связанного с не допуском мэра к прямым его обязанностям, жители города приехали пикетировать Днепропетровскую областную прокуратуру.

Напомним читателям, что, вновь избранный мэр города Новомосковска Виктор Литвищенко, не может приступить к своим прямым обязанностям, по причине противостояния с Нардепом Нестеренко, который при помощи своих депутатов горсовета, фактически, узурпировал власть в городе.

Но, на этом противостояние нардепа Нестеренко с Литвищенко не закончились. Первый, т.е. нардеп, по словам мэра Литвищенко, пытается реанимировать мёртвое уголовное дело, сфабрикованное бывшим губернатором Днепропетровщины Александром Вилкулом, в отношении второго (Литвищенко).

Областные СМИ, неоднократно на страницах своих изданий нардепа Вадима Нестеренко связывали с Александром Вилкулом. Как утверждают СМИ – Нестеренко и Вилкул являются партнерами по бизнесу.

Но вернемся к самому пикетированию. Активисты города Новомосковска требуют от областного прокурора защитить их выбор и прекратить политическое преследование Виктора Литвищенко.

ПЕТИЦИЯ

Народного Віче м.Новомосковська

До обласної прокуратури м.Дніпропетровська

            Зважаючи ,що прокуратура, це той орган, що за своїми прямими обов’язками покликаний бути на сторожі виконання Констутуції, кримінального і цивільного кодекса, просимо негайно розібратися в обставинах, які склалися у м.Новомосковську щодо обраного у жовтні 2015 року мера міста.

            Нагадуємо, що на виборах у жовтні 2015 р. перемогу здобув Літвіщенко Віктор Івановіч. Але приступити до своїх обов’язків він не може і на сьогоднішній день.

Причиною цьому є:

  • Формально: не зачитаний протокол територіальної комісії про перемогу на виборах Літвіщенка В.І.;
  • Реально: міська рада здійснює неправові дії, а саме:

а)    Секретарем міськради Горошко С.Г., чиниться посадове свавілля  не скликає відповідну сесію для належного оголошення ТВК вибраним міським головою  Літвіщенко В.І., а свої «таємні» сесії (призначення заступників, розподіл коштів) проводить на закритих режимних об’єктах в інших місцях міста, а не в сесійному залі, як можна подалі від очей громадськості, що є фактом протиправних дій  24  депутатів міської ради, які протиставили себе більше, ніж 5 тисячам новомосковців

  б) У судах знаходиться безліч позивів, які лише відтягують час, роблять місто       заручником брудної політики депутатів міськради;

в) Корупція серед працівників прокуратури призводить до потурання та нехтування  вимог існуючого законодавства, поновлюються судові справи проти Літвіщенка В.І., які були закриті у 2014р.але прокуратура й ще далі пішла з політичного примусу:  працівники прокуратури нічого нового не придумали, як примусити знову таки «потерпевшего», написати заяву проти Літвіщенко В.І., як той примусово писав раніше по штучно вигаданому факту за 2007 рік.

У повідомленні про підозру все теж саме: буква в букву, що було раніше в2012 року. Як у цирку,    помахом руки фокусник або ілюзіоніст зміняє картинку або річ на іншу, так і прокуратура все робить так оперативно виконуючи політичне замовлення, що не можливо зрозуміти, чому так веде себе прокуратура Дніпропетровської області, і хто в неї за цим стоїть.

Ми добре розуміємо, що це ляльководство. І ляльководом виступає депутат Верховної Ради  Вадим Нестеренко, якій безпідставно подав до Верховної Ради Проєкт закона про перевибори мера міста на 29 травня поточного року.

Враховуючи те, що йде тотальний наступ на корупцію (На жаль не з ініціативи вищої влади, а з ініціативи народу і тих, хто стоіть на його боці), переконливо просимо негайно втрутитися в обставини, які склалися у м.Новомосковську.

В іншому разі ми вимушені будемо звернутися до Генеральної прокуратури, далі до інших інстанцій аж до закордонних.

Віче не зупиниться. Йдеться не про Літвіщенка В.І., а про  виконання Закону. І якщо прокуратура стоїть на сторожі законості, ви не будете класти цю справу під сукно, не будете засовувати ії у довгий ящик.

В іншому разі ми залишаємо за собою право на радикальні дії. Справедливість і правда повинні перемогти.

Чекаємо негайної відповіді і просимо повідомити, коли народ Новомосковська одержить законно обраного мера.

Відповідь направити на  адресу: 51200, м. Новомосковськ, вул. Гетьманська, б.22, кв.60. Народне Віче м.Новомосковська.

                                                                      

 Народне Віче м.Новомосковська

Источник : Город на САМАРИ