Навіщо Червоноштан перетворює «Новомосковську правду» в «Новомосковську брехню»

До громадської приймальні кандидата в народні депутати Вікторії Шилової телефонують обурені люди. Вони переказують слова підтримки Вікторії Шиловій та “плюються” від продажних газеток, які постійно ллють бруд на пані Вікторію. Більш за все люди нарікають на комунальну газету “Новомосковська правда”, яку в народі вже давно прозвали “Новомосковська брехня”. Кожного номера за гроші платників податків, тобто нас з вами, розхвалюється один відомий діяч, що 10 років сидить у Верховній раді, натомість Вікторію Шилову звинувачують у всіх мислимих та немислимих гріхах, а частіше за все просто-напросто брудно ображають жінку, що насмілилася піти проти Партії регіонів.

Останнє ноу-хау тих, хто отримує гроші за боротьбу з Вікторією Шиловою, це друкування фальшивих рейтингів. Хто і коли їх робив — невідомо. Скоріш за все вони писалися в штабі одного з кандидатів від Партії регіонів. В цих рейтингах Вікторії Шиловій з барського плеча малюють 5 відсотків підтримки людей, дуже смішно! Але це неправда. Вони, бідолашні, це роблять, щоб ви подумали, що Вікторія не має шансів потрапити до Верховної ради і не проголосували за неї. Штаб нашого кандидата у народні депутати також проводив своє опитування, згідно якого Вікторія Шилова вже зараз випереджає кандидата від влади. Тому вони так бояться її перемоги, що ладні заполонити всі комунальні газетки чорною заказухою.

Пане Червоноштане та іже з ним, чи розумієте ви, що після виборів життя не кінчається і вам доведеться відповідати перед законом, Богом і людьми. Нагадуємо, за що Ви і такі як Ви, можуть бути покарані не просто правоохоронними органами, а Вищою силою.

Джерело: samara.dp.ua

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter
 • Горожанин

  Клевета, антиагитация и т.д. и т.п… И ничего, работают дальше. Полная безнаказанность. А вспомните сколько было шума и возни из-за борда с рыжим котом и унаследованным ним от хозяйки домиком. Авторов и хозяев просто затравили со всех сторон. А спрашивается, что криминального? Ироничный креативный сюжет, который, между прочим, поднимал настроение днепропетровцам.
  Совет: судовая повестка в почтовом ящике очень отрезвляет и надолго портит настроение подобным деятелям даже в нашей стране! Сделайте людям «приятно». Они так давно и упорно этого просят…))

 • совок

  А интересно за какие деньги Червоноштан печатает «это» не за те-ли что выделили ему с бюджета.

 • Уля

  Вадим Красноштан, простите Червоноштан, при помощи фракции Партии регионов и не посредственно нардепа Солошенко, получил с бюджета 130 000грн на писанину, обращаю ваше внимание не на освещения работы исполнительной и законодательной власти в городе, которую он должен делать в свое вонючей газетенке! Газета «Новомосковская правда» создавалась для того, чтобы показывать работу двух ветвей власти, а такие как Сергей Коцюра, Борис Мазур, Николай Солошенко, сделали ее свое газетой, которая пишет о них, и про них, и все это за бюджетные средства.
  Думаю, что прокурору Степанову давно нужно проверить работу газеты.