Петра Симоненка в Карпатах влучно закидали яйцями

У неділю «свободівці» зірвали захід комуністів на честь річниці Карпатського рейду в Яремчі та закидали лідера КПУ Петра Симоненка яйцями.

Як повідомляє прес-служба ВО «Свобода», близько півтисячі обурених краян та свободівців Івано-Франківщини не дозволили комуністам провести відзначення 70-тиріччя рейду Сидора Ковпака.

«Завдяки злагодженим діям українців не було розгорнуто червоні прапори, а Петро Симоненко відчув на собі влучні яєчні «залпи», — йдеться в повідомленні.

«Крім того, працівники «Беркуту» спровокували сутичку, однак попри неадекватну поведінку правоохоронців, громада не дала комуністам провести мітинг і прес-конференцію. Симоненкові вдалося похапцем кинути квіти до пам’ятника – і то лише завдяки посиленій охороні», — стверджують у «Свободі».

Крім того, у партії повідомляють, що «свідомі мешканці Микуличина» заблокували виїзд представників КПУ з їхнього лісового табору, поваливши дерева.

У протистоянні комуністам брав участь нардеп від «Свободи» Руслан Марцінків.

Водночас прес-служба КПУ повідомляє, що «неонацистські покидьки під прапорами фашистської «Свободи», яка фінансується олігархічним капіталом, намагалися перешкодити патріотам України вшанувати пам’ять героїв-партизанів».

«Незважаючи на те, що свободівські нащадки нацистів оточили парк Партизанської слави машинами та спиляними деревами, комуністам і учасникам патріотичного зльоту на чолі з народним депутатом України, лідером Компартії Петром Симоненком вдалося прорвати блокаду, вшанувати героїчний подвиг радянських партизан і покласти квіти до пам’ятного знаку на місці загибелі одного з командирів партизанського з’єднання Семена Руднєва», — йдеться в повідомленні комуністів.

Джерело : Експрес онлайн

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter