Українська міліція вже давно є режимоохоронною

Координатор громадянського руху «Спільна справа» Олександр Данилюк зазнався, що з самого початку не вірив в ефективність «врадіївської ходи», яка, в результаті, не принесла бажаних результатів через неорганізованість її учасників.

«Але якщо ми живемо у вільній країні, люди мають право робити те, що, власне, не заборонено законом», — переконаний координатор «Спільної справи» в ефірі ТВі.

Окрім того, він сказав, що такого роду акціями громадяни демонструють свою позицію, ставлення до міліції та влади, — пише Gazeta.ua.

Вони у такий спосіб виражають своє незадоволення тією катастрофічною ситуацією, яка на сьогоднішній день є в системі правоохоронних органів,
— каже Данилюк.

На його думку, українська міліція не виконує свої першочергових функції, більше того, вона стала охоронним органом влади Президента Віктора Януковича.

«По суті, вони вже давно не є правоохоронними, вони є режимоохоронними. На сьогоднішній день їхні функції зводяться до двох: охороняти награбоване і розганяти отакі от мирні протести», — додав він.

Нагадаємо, учасники «врадіївської ходи» запевняють, що не підуть з Майдану. Вони й далі вимагають відставки Міністра внутрішніх справ і переатестації міліції за участю громадськості.

як відомо, 18 липня учасники так званої «врадіївської ходи» у Києві на Майдані Незалежності провели мітинг, який потім розігнав “Беркут”. Втім, про свою акцію активісти завчасно повідомили — і правоохоронців, і столичну владу.

Учасники ходи, як відомо, прийшли до столиці пішки на знак протесту проти міліцейського свавілля — після інциденту з побиттям і зґвалтуванням мешканки Врадіївки Ірини Крашкової.

Джерело: gazeta.ua
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter